cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy s20fe smg 780 g

(Topic created on: 06-15-2022 10:27 PM)
101 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy S

Telefonun ekran açık kalma şarj süresini sizin ile paylaşmak istedim cihazı resimlerde görmüş olduğunuz ayarlarda kullanmış bulunmaktayım.

4500 Mini amper saat büyüklüğünde bir bataryası bulunmaktadır cihazı %100 şarj miktarına kadar şarj etmiştim %100 şarj miktarından bu yana ekran açık kalma süresi burada bulunmaktadır şu anda cihaz içerisinde yüzde 10 şarj miktarı daha bulunmaktadır ekran açık kalma süresi kısmında Bütün uygulamaların hepsini çekmedim Çünkü bir sürü resim olduğu için daha fazla kalabalık yapmak istemedim internet bazen açık bazen kapalı olacak şekilde kullandım internet bağlantısı olarak mobil veri kullanmadım Bluetooth özelliğini bir saatten fazla kullandım cihazı kullanmadan önce tamamen kapalı bir şekilde 15 watt hızlı şarj cihazı ile şarj etmiştim

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

12 Comments
Solution
Galaxy S
Gayet güzel ekran süresi.
Sana yetiyorsa güzel demektir zaten.

Bu kadar çok detaya inme, fotoğraf kalabalıklığı oluşuyor. Kaç hz'de kullandığı yeter söyle.

Ha bu arada telefonu biraz elinden bırakmanı tavsiye ederim
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy S
Mustafa abi hayırlı olsun expert level 1 olmuşsun 😊
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy S
Rica ederim😊

Güzel düşüncelerin için teşekkürler abi inş bende expert olurum🙂🌸
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Sen benim yerimde olsaydın sen de telefonu elinden bırakmazdın yorumunuz için teşekkür ederim.
Solution
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba,
Bence ekran süresi gayet iyi 😊
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Teşekkür ederim.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Teşekkürler o ekran süresi ne öyle yeni olduğu içindir belki de siz ne zamandır kullanıyorsunuz
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
2021 yılı içerisinde eğer yanlış hatırlamıyorsam 9 ayın 2'si veya 10 ayın 2'sinde bu iki tarihten herhangi birisinde almıştım ama hangisinde aldığımı hatırlamıyorum
Tanercelık
Active Level 7
Galaxy S
Kötü kanka
0 Likes