cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy S8 Serisi w/Active

(Topic created on: 11-11-2021 12:33 PM)
76 Views
Dark_Side
Expert Level 5
Options
Galaxy S

Samsung Galaxy S8 serisi, güncelleme programından çıkarılan Aktive modelle resmi olarak desteğini kaybediyor...

 
Samsung, bugün iş dünyasında Android güncellemeleri için en iyi politikalardan birini sunuyor, ancak tüm güzel şeyler sonunda sona eriyor. 
 
İlk çıkışından dört yıl sonra, Galaxy S8 serisi resmi olarak tamamlandı ve Samsung bu hafta Galaxy S8 Active'den güncelleme desteği alıyor. 
 
Samsung, bu yılın başlarında standart Galaxy S8 ve Galaxy S8+'dan destek alarak Temmuz ayında beklenmedik bir şekilde son bir güncelleme sundu. Şimdi, seri bir bütün olarak yol haritasından çıkıyor ve Galaxy S8 Active de güncelleme desteğini kaybediyor. 
 
Samsung, geçtiğimiz bir veya iki gün içinde cihazı çalışma kapsamı izleyicisinden çıkardı ve daha önce düzenlediği iki yılda bir yapılan programdan çıkardı. Active varyantı, Nisan 2017'de Galaxy S8 ve S8+'nın piyasaya sürülmesinden birkaç ay sonra, Ağustos 2017'de piyasaya sürüldü. Samsung'un son Galaxy S Active cihazı olduğu için bu cihazın güncellemeleri kaybetmesi de dikkat çekici. 
 
Dört yıl Samsung amiral gemileri için tipik destek zaman çizelgesi olduğundan, bu kaldırma gerçek bir sürpriz değil. S8 serisi, sonraki iki yıldaki tüm güncellemeleri yavaş yavaş kaybetmeden önce, ömrünün ilk iki yılında büyük güncellemeler ve güvenlik yamaları ile desteklendi. Başlangıçta bu cihazlar çok daha önce terk edilmiş olurdu, ancak Samsung 2020'de politikasını değiştirdi ve Galaxy S8 desteğini bu popüler cihazın sahiplerine bir zeytin dalı olarak genişletti.
0 Comments