cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy S24 Ultra için Şubat ayı güvenlik ve yazılım güncellemesi

(Topic created on: 02-28-2024 10:35 PM)
395 Views
kediperest
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Merhaba, 27 Ocak tarihinde satın aldığım Galaxy S24 Ultra için halen hem ekran renk doygunluğu ve kameraya yönelik yazılım güncellemesini hem de şubat güvenlik güncellemesini almadım. Kontrol ettiğimde karşılaştığım ekran ekte.

Güncellemeleri alan veya bu sürecin daha ne kadar uzayacağına dair bir fikri olan var mı?WhatsApp Image 2024-02-28 at 22.34.41_979c744d.jpg

11 Comments
GALAXYA51-F
Active Level 10
Galaxy S
Samsung: değerli müşterimiz size geri dönüş yapılabilmesi adına lütfen iletişim bilgilerinizi bize mail olarak gönderip sorunu detaylıca yazınız iyi günler
Galaxy S
Senin ekran benimkine göre bir tık sarımtırak..1709149226182.jpg
0 Likes
kediperest
Beginner Level 2
Galaxy S

Vivid, orta sıcaklıkta kullanıyorum çünkü.

Galaxy S
Nereden yapıyorsun? (Adaptif renk tonuylamı?)
0 Likes
23ultraa
Active Level 6
Galaxy S
Allah bilir ne zmn düzelir belki hic düzelmez. Bende s23 ultra kullaniyrum. Kameradan hiç umudumuz olmasın s23 ultrada da ayni sorun var renkleri abartiyor yapay zeka. Duzeltiyseydi simdiye kadar duzeltilirdi. Üstüne yeni telefon cikartiyorsun ve ayni sorun devam ediyor..
0 Likes
sekobaskan
Active Level 8
Galaxy S
Yapay zeka devre dışı bırakma ayarı var kamerada kendin Manuel istediğin tarzda çekim yaparsın
0 Likes
23ultraa
Active Level 6
Galaxy S
Öyle bişey yok ne yaparsan yap yapay zeka oynuyor ozellikle portre, 50 mp ,200mp de. 12 mp de ise yapay zekayi kapatinca bu defa fotoğraf bulanık pürüzlü kumlu çıkıyor. Çok şey istemiyoruz fotoğraf net çıksın yapay zeka renkleri abartmadan doğal bir şekilde işlesin olay bu.
sekobaskan
Active Level 8
Galaxy S
Nereye oynuyor aç exper raw oynuyor mu bakalım fotoğraf meraklısı isen bunları öğren kumlu çıkıyorsa İSO düşür ben sana şu ayar şuna yarıyor diye anlatırsam işimiz var burada
0 Likes
23ultraa
Active Level 6
Galaxy S
Profesyonel fotoğrafçı değilim bazen lazım oluyor guzel anı biriktirmek , 3 5 fotoğraf çekmek için kamerayi kullanirim. Samsung iphoneden örnek alsın. İphone ayar mayar yapmadan uğraştırmadan net ve doğal fotoğraflar çekiyor mesela. Telefon kamerası benim için budur.
0 Likes