cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy S24 Ultra Ses Tıkırtı Problemi

(Topic created on: 04-06-2024 12:52 PM)
295 Views
Mehinci19
Active Level 1
Options
Galaxy S
Samsung Galaxy S24 aldım ve yaklaşık bir ay oldu. Yeni **bleep** ettim ki telefonu sallayınca tıkırtı sesi geliyor. İlk başta kullandığım kılıfın bir sorun olduğunu düşündüm, ancak daha sonra telefonun içindeki kamera bölgesini sallayınca sesin oradan geldiğini anladım. Nasıl bir çözüme ulaşabileceğim konusunda bilgi verebilir misiniz? #Samsung #SAMSUNGGALAXYS24ULTRA
11 Comments
Galaxy S
Gayet normal bir durum 😊 OIS (Optik Görüntü sabitleyecegi) olduğu icin ses gelebilir
0 Likes
Mehinci19
Active Level 1
Galaxy S
Youtube da bir yorum okudum kamerayı açıp 10x zoom yapınca Ses gelmiyor ve goodlock uygulamasından kamera asistanı indirip oradan 10x zoom kapatılınca biter dendi yaptım ama olmadı
Galaxy S
İçiniz rahat olsun 😊
kara2233
Active Level 4
Galaxy S
Denedim ses gelmiyor
0 Likes
Mehinci19
Active Level 1
Galaxy S
Yukarıda söylediğim metodu mu denediniz
0 Likes
kara2233
Active Level 4
Galaxy S
Ben 10x zoom yaptim ses gitti amaç denemekdi yoksa gelen ses normail
stony_hearted
Active Level 4
Galaxy S
OIS hareketli bir sistemdir ve çekim sırasında ileri geri harekti vb.için haretli yapılmıştır.Mekanik bağlantı oldugu için de ses yapar ama siz yinede çok sallamayın,zarar verebilirsiniz.
0 Likes
Mehinci19
Active Level 1
Galaxy S
Youtube da bir yorum okudum kamerayı açıp 10x zoom yapınca Ses gelmiyor ve goodlock uygulamasından kamera asistanı indirip oradan 10x zoom kapatılınca biter dendi yaptım ama olmadı yorumu için ne dersiniz
0serName
Active Level 10
Galaxy S
Normal bir ses. Siz ois i sökmedikçe sesi kesilmez. Ayrıca bende de s23 var ama aşırı sarsılmadıkça ses gelmiyor.
0 Likes