cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy S24'ün Çıkışı

(Topic created on: 12-30-2023 01:56 AM)
224 Views
xakavir
Active Level 1
Options
Galaxy S

Evet arkadaşlar yıllardır Samsung kullanıcısı olarakMembers uygulamasının var olduğunu ve sadece Samsung kullanıcılarının sohbet edip yardımlaşabildiğini yeni öğreniyorum 🥹

Hepinize iyi günler dilerim ve ilk gönderimi bir konu üzerine tartışma yaratmak, sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu kısımdan sonra biraz sohbet ediyor gibi yazdım, sadete gelmek isteyenler en aşağıdaki altı çizili olan yazıyı okumaya başlayabilirler ‌‌

Biliyorsunuz kiGalaxy S24 ülkemize ve genel olarak satışa açılmak üzere bekliyor.

KendimS20 FE kullanıcısıyım ve 2 senelik kullanımın ardından zerre yavaşlama, kasma, donma üzücü herhangi bişey yaşamadım bunu belirtmek istiyorum.

Lakin artıkAndroid 14'ün yolda olmasıAndroid 15'te bizleri nelerin beklediğiniOne UI arayüzünde ne gibi değişikliklere gidileceğini bu telefonda göremeyeceğim için yüksek bir modele geçiş yapmak istiyorum.

Sizlerle tartışmak istediğim konu şu, S24'ün yapay zeka destekli işletim sistemi ve ultra performans sağlayacak Snapdragon 8 Gen 3 işlemcisi ile bizleri neler bekliyor olacak S24 ve genel olarak Samsung S serisinden beklentiniz nelerdir ?

8 Comments
sisчᎮнє
Expert Level 3
Galaxy S
Olabilecek özellikler bakımından Samsung'un en üst düzey modeli olacak. Yani tüm serilerin amiral gemisi. Gözünüz kapalı alabilirsiniz. Bütçem olsa hiç düşünmem bile..
0 Likes
xakavir
Active Level 1
Galaxy S
Şu şartlar altında bütçe her zaman problem olacak ama kafamı kurcalayan başka kısım daha var S23 Ultrayı uzun zamandır kullanmak sahip olmak istiyorum. Ama S24'ün çıkışına çok az kaldı ne yapacağımı bilemiyorum aralarında yapay zeka işletim sistemi dışında çok bir **bleep** olmayacağını düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında
sisчᎮнє
Expert Level 3
Galaxy S
Ben S24 Ultra alırdım
0 Likes
xakavir
Active Level 1
Galaxy S
Tahmini fiyatı ne olacak sizce S24 Ultranın ?

Çünkü şuan S23 Ultra bile zor ödenebilecek bir cihaz.
sisчᎮнє
Expert Level 3
Galaxy S
70k ₺ civarı olur tahminimce.
xakavir
Active Level 1
Galaxy S
Anladım benimde tahminim o yönde çok teşekkürler değerli görüşlerin için 🙏
sisчᎮнє
Expert Level 3
Galaxy S
Rica ederim. İyi geceler kardeşim.
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Sizin için mi önereyim yoksa kendi fikrimi mi belirteyim. Bu arada Hoşgeldi kardeşim. 😊