cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy S23 FE dünyaya yayılıyorUzun bir bekleyişin ardından

(Topic created on: 10-24-2023 07:50 AM)
163 Views
ATÇ_NW
Active Level 10
Options
Galaxy S

Selamlar Members Ailesi 👋
Bu konumuzda sizlerle Galaxy S23 ile ilgili bir konudan bahsedeceğim . Yorumlarınızı bekliyorum 😊. O zaman başlayalım. 👇

 

Uzun bir bekleyişin ardından nihayet kendini gösteren Galaxy S23 FE şimdilerde pazar alanını genişletiyor.

 
image
 

Samsung, yeni Galaxy S23 FE modelini bu ayın başlarında tanıttı. Cihazın tanıtımının ardından küresel lansmanını başlatan şirket, bu modeli şu anda Çin pazarına sunmaya başladı. Bu süreçte, JD.com üzerinden cihazın ön sipariş ve satış tarihleri belirtildi.

Samsung Galaxy S23 FE'nin Çin'de 20 Ekim'den itibaren ön siparişe açılacağı bilgisi paylaşıldı. Cihazın satışa çıkış tarihi ise 27 Ekim olarak belirlendi. Şirket, bu bölge için fiyatlandırma ve varyant detaylarını henüz açıklamadı. Ancak teknik özellikler konusunda tüm bilgileri paylaştı.

Samsung Galaxy S23 FE dünyaya yayılıyor

Çin'deki Galaxy S23 FE modeli, Kuzey Amerika'daki modelle aynı olan Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 yonga setiyle gelecek. Ancak bu bilgi, çoğu kullanıcı için sürpriz olmayabilir. Zira bu model, Avrupa, Hindistan, Avustralya ve birçok Asya ülkesinde Exynos 2200 yonga setiyle sunuluyor. Her iki yonga seti de ısı yönetimi konusunda eleştirilere maruz kalıyor. Ancak Exynos versiyonu donanımsal izleme özelliğine sahip. Maalesef bu özelliği destekleyen oyunlar henüz piyasada bulunmuyor.

Teknik detaylara gelecek olursak; cihaz, Galaxy A54 ile benzer özelliklere sahip. 6.4 inç FHD+ 120Hz AMOLED ekran, 50MP geniş açılı, 12MP ultra geniş açılı ve 8MP 3x telefoto lensli üçlü kamera kurulumu, 10MP ön kamera, ekran içi parmak izi sensörü, çift stereo hoparlör, USB 3.2, Samsung DeX, IP68 sertifikası, 4.500mAh batarya kapasitesi, 25W kablolu ve 15W kablosuz şarj desteği gibi özelliklere sahip.

Önerilen Gönderimlerim; 

 
 
-------------------------------●ATÇ_NW●------------------------------
 
Başka bir konuda görüşmek üzere hoşçakalın. 👋🏻 
 
Daha Fazlası İçin Takip Edin: ATÇ_NW 
 
0 Comments