cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy S22 ses testi DxOMark'da: iyi ama en iyi değil

(Topic created on: 03-15-2022 07:49 AM)
RecepF
Expert Level 5
Options
Galaxy S

Bir uyanmadan sonra. kamera Laboratuvardaki Galaxy S22 uzmanlarının Exynos versiyonu akıllı telefonun akustik sistemini test etti. Testlerin sonucunda makine, mikrofonların sesi ve çalışması açısından gelişmiş fırsatlar gösterdi ama hala ilk 10'u yapmadı.

 
 
image
 
Akıllı telefon sistemi, Dolby Atmos'un uzun sesli teknolojisi Dolby Digital ve Dolby Digital Plus'ın desteğiyle iki dinamik içerir. Kayıt için "Katalan 171; sonik zoom" adlı üç tane microphone bulunmaktadır ve ses kaynağına odaklanır.
 
Bir çoğalma testi, cihazın ses sisteminin güçlerini ortaya çıkardı. Uzmanlar, ses ses kalitesini yüksek hacimle, en az eser ve genel olarak " "Petrocis171; Akıllı telefon akustik'ın iltihapları, tonal denge, keskinlik eksikliği ve ses pistinin bir kısmının en az hacimde kaybı olarak adlandırılmıştır.
 
Ses cihazın plüslerinde kaydedildiğinde, büyük bir tonal denge, çalışma senaryolarının çoğunda çok iyi genel dinamik özellikleri ve neredeyse tam bir eser eksikliği. Olumsuz tempo nedeniyle yaygın tonal değişimler ve gerçekçi olmayan arka plan sesleri vardı. Samsung'un Galaxy S22'nin Exynos versiyonunun sonucu 71'dir ve bu da laboratuvarın ses sıralamasında 20. sırada yer aldı.
 
 
1 Comment
RecepF
Expert Level 5
Galaxy S
Samsung Galaxy Tab S8 oyun kısıtlaması sorunu:
Yakın tarihli bir rapora göre, Samsung Galaxy Tab S8 Ultra ve S8 Plus, Geekbench uygulamasının Genshine Impact paketi adlı bir sürümünü çalıştırırken performansı yapay olarak yavaşlatıyor. Hangi bağlamın sonuçlarını etkiler. Tek renkli işlemcilerin performansı %18-24, çoklu çekirdeklerin performansı ise %6-11 oranında azaldı.
0 Likes