cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy S22 ekran sorunu

(Topic created on: 01-18-2024 10:42 PM)
114 Views
peakster2
Active Level 5
Options
Galaxy S
Telefonumu karanlık modda; güç tasarrufunda kullanıyorum yani 60 hertz oluyor ve ekstra karartmayı açık kullanıyorum. Geceleri gözümü rahatsız ettiğinden dolayı karanlık ortamlarda ekran parlaklığını en karanlık moda alabiliyorum. Aldıktan sonra bazı siyah arayüzlerde bozulmalar oluyor. Yüklediğim dosya sadece Google Çeviri uygulamasında çekilmiş bir ekran videosu ancak sadece Google çeviri içerisinde olmuyor, temsili yani örnek gibi.

F.a.r.k edebilmeniz için sizin de benim yaptığım ayarları yapmanız lazım diye düşünüyorum çünkü ekran parlaklığı hafif fazla bile olsa f.a.r.k edilmeyebiliyor.
6 Comments
doruk0333
Active Level 6
Galaxy S
Enter test yazısının altında böyle eski televizyonlarda böyle çizgi çizgi statik oluyor onun gibi oluyor çok hafif onu mu diyorsun sen
0 Likes
peakster2
Active Level 5
Galaxy S
Hayır hocam onun gibi değil bu daha farklı
0 Likes
doruk0333
Active Level 6
Galaxy S
Hmm anlamadım neyse bilmiyorum tam dedigini anlamdım kusura bakma yardımcı olamayacağım
peakster2
Active Level 5
Galaxy S
Teşekkürler yine de hocam, **bleep** edebilmeniz için zaten ekstra karartmayı %100 e alıp ekran parlaklığını 0 a çekmeniz lazım bir de ekranı standart yenilemeye yani 60 hz'e almanız lazım
doruk0333
Active Level 6
Galaxy S
Zaten ben a12 kullanıyorum hahahah belki anlarım diye bakmıştım yok çok zor kusura bakma iyi günler
peakster2
Active Level 5
Galaxy S
Sorun yok hocam, iyi günler dilerim