cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy S20 FE Ağustos Güncelleme sonrası 25W şarj sorunu

(Topic created on: 09-08-2022 10:22 PM)
89 Views
MusabKaya
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Merhaba arkadaşlar,

Bende de olduğu gibi Samsung Galaxy S20 FE Auğustos güncellemesinden sonra 25 Watt süper hızlı şarj opsiyonu sorunlu çalışmaktadır. Samsung bu sorundan haberdar olduğunu düşünüyorum. Bunun için çözüm olarak cihaz kutusu içerisinde gelen 15 Watt şarj cihazını kullanmanızı veya Ayarlar>Cihaz Bakımı>Pil>Gelişmiş Pil Ayarları sekmesi altında süper hızlı şarj opsiyonunu kapatmayı öneriyorum. Herkese güle güle kullanmalar ve iyi günler diliyorum.
4 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
S20 FE kullanan arkadaşlar da sorun yaşıyor
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Selamünaleyküm

Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum Samsung menbırs
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazın sorununuzun sıklığını seçip raporu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden bir geri dönüşü sağlayıp ne yapmanız gereken hakkında bilgilendirmesini yapacaklardır
Bu durum yazılımsal hata olma ihtimali de var
0 Likes
GeddyLee
Active Level 3
Galaxy S
Benim şarj aleti daha 3 aylık tskıyorum şarj etmiyor 15 watt ile siDede aynı sorum var mı
hakanS20FE
Active Level 7
Galaxy S
25w sıkıntılı 15w sıkıntısız bende
0 Likes