cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Ekolayzer Sorunu

(Topic created on: 06-09-2021 11:09 PM)
348 Views
SinemBulut
Active Level 4
Options
Galaxy S

Arkadaşlar çevremde giriş seviyesi Samsung kullanan arkadaşlarım var ve o seviyelerdeki telefonlarda bile Bass/Vokal dengesini çok güzel bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Keza bir zamanlar bende A70 kullanıyordum ve bu özelliği kullanmaktan keyif alıyordum.

( 2 adet Yuvarlak dönebilen bir buton gibi bir şey vardı ) 

Ama Galaxy S10e serisine geçtiğim günden beridir bu özelliği kullanmaktan aciz kaldım. Ve anladığım kadarıyla Samsung bu eski ekolayzer'ı tamamen kaldırmış. Bence yaptığı en büyük hatalardan birisi. Hangi sebepten dolayı kaldırdılar bilmiyorum 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ 

image

Yukarıdaki ekran görüntüsü S10e Ekolayzer sekmesinden.
 Umarım eski ekolayzer'ı geri getirirler 🙏🏻
8 Comments
Galaxy S
Bu ekolayzer cidden kötü son sesi çok alçaltıyor poweramp ekolayzer kullanıyorum ben deneyin bence
0 Likes
SinemBulut
Active Level 4
Galaxy S
Birçok Ekolayzer'ı denedim ama hiçbiri bana eski Samsung Ekolayzerını unutturamadı. Ama tavsiyeniz için teşekkür ederim.
0 Likes
Galaxy S
Rica ederim sizin tercihiniz
0 Likes
ğ_ü
Active Level 5
Galaxy S
Evet o özelliğin kalkması kötü oldu ama kendinde ayarlayabilirsin soldaki 3 çubuk basslar için sağdaki de tiz ortadakileri pek anlayamadim.
İstersende attığım ayarları kullanabilirsinScreenshot_20210610-010944_SoundAlive.jpg
SinemBulut
Active Level 4
Galaxy S
Ben daha çok bass seviyorum ama müziğin türüne göre Vokal de dinliyorum. Önerdiğiniz ayarlar sanırım bass için ?
ğ_ü
Active Level 5
Galaxy S
Evet bass için
SinemBulut
Active Level 4
Galaxy S
Teşekkürler deneyeceğim.
ğ_ü
Active Level 5
Galaxy S
Önemli değil