cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Destek

(Topic created on: 07-21-2021 02:22 PM)
182 Views
sponsoredbysamsung
Active Level 7
Options
Galaxy S

image

S21 ultra çekim yaparken 48 50 derece sıcaklığa ulaşıyor donmalar takılmalar oluyor diye hata raporu gönderiyorum donmalar anormal değilse normaldir peki öyleyse neden telefonun sıcaklığını düşürüp tekrar göndermem isteniyor? Bu tarz hatalar can sıkıyor Samsung eksileri artılarını geçmeye başlıyor 
8 Comments
01a65
Expert Level 2
Galaxy S
Merhaba iyi bayramlar size 1
Tane resim gönderiyorum orada
Ne yazıyorsa hepsini cihaza uygula
Merak etme hiç bir sorun çıkmaz
Eğer cihaz halen aşırı derecede ısınıyorum
Sıffırlayıp servise gönderinreceived_412030033455713_869.jpg
Galaxy S
Cihazı teknik servisten alıp hiç bir uygulama yüklü değilken yaptığımda bile ısındı... cihaz sorunlu ve şu an teknik servisde yapılacak ne varsa yapıldı anakart değişiminden sonra ısınma artı ve olan sorunda düzelmedi.
0 Likes
Galaxy S
Ayrıca yaklaşık 1 haftadır m30s yedek cihaz olarak verdiler cihaz hiç ısınmadı. Kendi cihazımda internette gezerken bile ısınıyordu insragramda da ısınıyordu 50 derecelere kadar ve normalmiş bu s21 ultra için. M30s ısınmıyor aynı uygulamalar aynı şekilde yüklü ! O kadar sorunlu cihaza testten geçiyor diyorlardı farklı servis cihazdaki sorunu tespit ettiğini belirtmiş DAP kapsamında değişim onayı bekliyor şu an bayramdan sonra netleşir.
0 Likes
01a65
Expert Level 2
Galaxy S
Ozaman kendi sorunlu olan
Cihazınızı servise verin sizde
Onların yedek vermiş oldukları
Cihazı kullanın bu teklifi kabul
Ederler mi
0 Likes
Galaxy S
S21 ultraya karşılık m30s i yedek cihaz olarak geçici süre kullanıyorum zaten mecburen de bu cihaz ile kendi cihazım arasında 10bin lira **bleep** var ben neden öyle birşey teklif edeyim anlamadım? Cihazım daha 5 aylık garanti kapsamında sıfırı ile değişmesi gerekiyor.
0 Likes
01a65
Expert Level 2
Galaxy S
Değiştirsinler, o, zaman.
0 Likes
Galaxy S
Bayramdan sonra neler olacak göreceğiz 🤷‍♂️ ne yapacaklarını bende bilmiyorum
0 Likes
01a65
Expert Level 2
Galaxy S