cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Cloud

(Topic created on: 11-26-2022 12:27 PM)
106 Views
metehan0599
Active Level 2
Options
Galaxy S

Arkadaşlar merhaba iphone kullanıcısıyken yeni s22'ye geçiş yaptım. Apple icloud için ek satın alma kapasite artırma seçenekleri sunuyordu. Samsung cloud için aynı şekilde satın alarak kapasite artıramıyor muyuz? 

13 Comments
Beyfendi12
Active Level 3
Galaxy S
Keşke Iphone dan Samsunga geçmeseydin kardeşim
TheSaTaN
Active Level 8
Galaxy S
sebep ?
0 Likes
Beyfendi12
Active Level 3
Galaxy S
Her konuda Iphone daha iyide ondan
TheSaTaN
Active Level 8
Galaxy S
Samsungun fiyat performans telefonunu kullanıp aldığın deneyimlerin Samsung'un ana serileri ile uzaktan yakından alakası yok bilgin olsun (: Gerek ekran çözünürlüğü gerek ekran tazeleme hızının pürüzsüz çalışması gerekse kamera kalitesi her şekilde iphonedan kat kat iyidir. Bu saydığım özellikler FE (fan edition) modellerin parasını ''ucuz'' tutmak için kırpılmış olarak sunulur.
Beyfendi12
Active Level 3
Galaxy S
Herkesin kendi tercihi
0 Likes
TheSaTaN
Active Level 8
Galaxy S
Herkesin kendi tercihi evet ama konu bir markanın fiyat performans olarak ürettiği bir telefonu kullanıp başka bir markanın ''FlagShip/AmiralGemisi'' (Ana Seri) olan modeliyle kıyaslama yapıp başka markanın telefonunun daha iyi olduğuna kanaat getirmeniz aşırı saçma olması. Bununla birlikte bu hatalı kıyaslamadan doğan düşüncenizi referans alarak tavsiyede bulunuyor oluşunuz yanlış.
Galaxy S
doğru
0 Likes
twibtil
Active Level 8
Galaxy S
samsung amiral gemisi kullandim, hala iphone'un kat ve kat ustun oldugunu dusunuyorum.
0 Likes
Solution
TheSaTaN
Active Level 8
Galaxy S
Güzel bir karar vermişsin. Kullandığın cihazda seni pişman edecek bir model değil. Samsung ''microsoft'' ile anlaşmalı bir firma, sorunsuz bir şekilde one drive kullanabilir ve oradan depolamanı ek ücret ödeyerek arttırabilirsin. Telofandan buluta atacağın her transfer çok pratik ve hızlı bir şekilde windows bilgisayarında da görünecek ve düzenlemeler yapabileceksin.