cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Camera Önizlemesi Fps düşüklüğü/takılma hissi

(Topic created on: 03-14-2023 01:33 PM)
252 Views
Mertcan39
Expert Level 1
Options
Galaxy S

Merhaba arkadaşlar. Cihacım S20FE SD Versiyon Android 12 den sonra Kamerada git gide bir fps düşüşü hissetmeye başladım. bir fotoğraf çekeceğim zaman hızlı bir şekilde sağa sola cihazı çevirdiğim zaman takıla takıla hereket ediyor hissi veriyor. arka arkaya fotoğraf çektiğim zaman sonradan gelen görüntü yine takılarak geliyor. Bu durum cihazıma özgü değil. Android 13 kurduğum zaman temiz format attım sonuç değişmedi. 3/4 Ay önce s22 satın alan arkadaşım geçen ay aynı durumdan bahsetti. 'sende de kamera takılıyor gibi hissettiriyor mu' diye konuya girdi. Arkadaşımda Note FE var 5 yıllık cihaz olmasına rağmen kamera arayüzü S22 den bile pürüzsüz. Durumu samsung'a bildirdiğim zaman format at demekten başka bir şey dedikleri yok maalesef. bu durumu yaşayan çözüm bulan var mı ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Mertcan39,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
8 Comments
Frk12
Expert Level 2
Galaxy S
Benim s20 fe kamera da öylr maalesef fotoğraf çekeceğim zaman takıla takıla Ekran dönüyor ve sizinki kadar seri de değil çekimim
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy S

Gösterme amacı ile seri çekim yaptım. fakat dediğiniz gibi. bazı anlar oluyor hızlıca bir kaç fotoğraf yakalamak gerekiyor takıla takıla geliyor kamera. sd865 8gb ram bir cihazın bu durumda olması utanç verici evde iphone 6 var o bile daha seri fotoğraf çekiyor.

Frk12
Expert Level 2
Galaxy S
Maalesef rezalet bir durum pro modda çekiyorum bu yüzden hep normal kamera modu çok yavaş kalıyor seri çekim olmuyor yazılımsal diye düşünüyorum ben
0 Likes
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy S

Android 11 de bu sorun yoktu. Android 12 de hissedilmeye başladı. 13 ile düzelir diye düşündüm ama maalesef işe yaramadı. 5.1 ile belki düzeltirler dedim yine aynı yine aynı. kamera açasım gelmiyor Sorun kesinlikle yazılımsal ama Samsung a bunu anlatmak mesele

Frk12
Expert Level 2
Galaxy S
5.1 ile kamera performansınds düşüş var kalite olarak siyahlar tam siyah değil o yüzden kurmadım 5.1 evet 13 ile iyice düştü eski telefonumla aynı hızda kamerası berbat bir durum
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Kamera assistant ile bu sorun düzeliyordu ama 5.1 de hiç kullanmadım.
0 Likes
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy S

Camera asistant 5.1 de desteklenmiyor diyor. 5.0 da yükleniyordu

Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Mertcan39,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes