cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Akıllı Telefonda Verileri Otomatik Olarak Nasıl Yedekleyebilirim?

(Topic created on: 10-07-2020 10:06 AM)
312 Views
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S
Merhaba,

Samsung akıllı telefonunuzda verilerinizi otomatik olarak nasıl yedekleyebileceğinizi öğrenmek için linke tıklayarak içeriğe göz atın.

Teşekkürler.

MOD

4 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
daha çok geliştirilmesi gerekir bu yedekleme olayının
yetersiz olduğunu düşünüyorum
mesala windows geri yükleme noktası gibi.yedeklenen bazı cihaz ayarları tam olarak stabil değil
FatihsGalaxy
Active Level 1
Galaxy S

OneDrive işbirliği özellikle sürekli üretkenlik arayanlar açısından mükemmel bir imkan oldu. Tüm ofis ve bulut ihtiyaçlarımız tek noktada çözüme kavuşmakla kalmadı Windows 10 ile güçlü ve organik bir ekosistemin parçası konumuna da gelmiş olduk. Ayrıca rakip bulut hizmetlerine aynı ücreti öderken sadece 1/5'i kadar bir alan alabiliyorken şimdi hem 5 katı daha fazla alana hem de Premium ofis uygulamalarına sahip olabiliyoruz. Teşekkürler Samsung 👍

sivaslı5858
Beginner Level 3
Galaxy S
merhaba
S8 telefonumda şarj aletini takinca uyarı alıyorum
Ayrıca Başka telefonlara göre geç şarj alıyor 5 dk içinde %3 alıyor aynı şarj aleti ile arkadaşın telefonu %8 aliyor 
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba sivaslı5858,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​