cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung 5g

(Topic created on: 10-27-2022 11:09 AM)
449 Views
Mertingo
Active Level 4
Options
Galaxy S

Bizden parası söke söke alan Samsung, acaba 5g li diye sattığı telefonların 5g özelliğini ne zaman açacak merak ediyorum. 

Resolved!
Galaxy S
ağ adları kısmında örnek yazar turkcell 5g türk telekom5g vodafone 5g gibi öyle yazmadan inanmam 5g yazısına inanırım çünkü cihazın desteklediğini de belirtebilir ve yabancı uyruklu değilsin di mi veya aldığın cihaz yurtdışı cihazı değil di mi
0 Likes
Mertingo
Active Level 4
Galaxy S
Bu iki gün once yenisini de atacağım Screenshot_20221027-134641_Gallery.jpg
0 Likes
Galaxy S
mobil ağlara gir ağ adları orda hangi operatörse yanında 5g yazsın
0 Likes
Galaxy S
5g ankarada ve diğer illerde yok sadece İstanbul havalimanı ve Sabiha Gökçen havalimanında bulunmakta o da stabil değildir türkiyeye dağıtımı söylentilere göre 2023 ocakta başlayacak nisanda yaygınlaşacaktır
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
O yanlis bilgi ola bilir arkadas a33 tel var sqkaryada kendisi 5g yazisi var ekranda bende oyle biliyordum senin dedigin gibi yalan gelmeye basladi ve diyer markalarin 5 g olqnlarda 5g yaziyor 4.5g yerine
0 Likes
Galaxy S
yazar ama o sadece desteklediğine dair yazıdır 5g türkiyede resmi olarak yok turkcell türk telekomun resmi sitesi hatta ve hatta türkcell ile görüştüm ama onlar da daha türkiyeye dağıtım için baz istasyonu girişiminde bile bulunulmadığını söyledi yani yalan bence veya 5g gözüküyor sırf var bu telefonda diye destekliyor gözükmesi için önemli olan mobil ağlar kısmında ağ adı kısmında örnek operatör 5g yazıyor mu o önemli
0 Likes
Galaxy S
yurtdışı cihazınsa kullanabilirsin xiaomide türkiyede anlaşmalı bir operatör varsa 5g kullandırtan
0 Likes
ssadiyedier
Active Level 10
Galaxy S
5g ülkemizde yok sadece İstanbul havalimanında var her yerde yok olsa bile samsungun bu özelliği Aktif etmesi lazım
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Onu bende merak ediyorum apple ve samsung tarafi geri kaldi
Galaxy S
Özeti şudur arkadaşlar. Türkiyede hiçbir GSM operatörü 5G yayın yapmıyor. Bazı marka telefonlarda 5G görünmesinin sebebi, o telefonlarda 4.5G göstergesi olmadığından onun yerine 5G göstergesi kullanılıyor. Heyecan yapmayın telaşlanmayin. Ayrıca 4.5G mimarisi 3G mimarisi üzerine geliştirilen bir geniş bant yayınıdır. 5G ise tamamen yeni bir algoritma ile yapılan iletişim mimarisine sahiptir ve bunun için tüm altyapının değişmesi, uyumlu hale getirilmesini gerektirir. İstanbul da 2 hava limanında 5G vericiler ile yayın yapılmaktadır
0 Likes