cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung 5g

(Topic created on: 10-27-2022 11:09 AM)
442 Views
Mertingo
Active Level 4
Options
Galaxy S

Bizden parası söke söke alan Samsung, acaba 5g li diye sattığı telefonların 5g özelliğini ne zaman açacak merak ediyorum. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
VadimKM
Expert Level 4
Galaxy S
5G istediğiniz yerlerde kullanılmıyor. Cihaz desteklese bile bulunduğunuz ortamın desteklemesi lazım. Şuan sadece İstanbul havalimanında kullanabilirsiniz 5G'yi.

View solution in context

34 Comments
Emree1
Expert Level 2
Galaxy S
Ayarlar>Gelişmiş Özellikler>Bixby Routines>Rutin ekle kısmına giriniz. Eğer yazan kısma pil %5 seviyesinin üstünde ayarlayınız. Ardından yazan kısımda da bağlantılar kısmından ağ modu kısmına girip istediğiniz seçeneği seçebilirsiniz.
0 Likes
Mertingo
Active Level 4
Galaxy S
Denedim dostum olmuyor. Yine de teşekkür ederim ilgilendiğin için.
0 Likes
Emree1
Expert Level 2
Galaxy S
S21 kullanıyorum bende oluyor. İstanbul havalimanına veya yurt dışında denediniz mi nerede 5G kullanmayı deniyorsunuz
0 Likes
Mertingo
Active Level 4
Galaxy S
Ankara da Çankaya... Hattımı eski telefonuma taktım o da 5g çekiyor. S21 ultra ya taktığımda olmuyor 4.5g ye düşüyor.
0 Likes
Emree1
Expert Level 2
Galaxy S
Ankara'da 5G yok
0 Likes
Galaxy S
5 g turkiyede yokki nasıl kullanmayı planliyorsunuz sadece turkcell de hava limanında var
Mertingo
Active Level 4
Galaxy S
Kardeşimde xiaomi var aynı lokasyondayiz ve çatır çatır kullanıyor...
0 Likes
Emree1
Expert Level 2
Galaxy S
Yurt dışında veya istanbul hava limanında değilse kullanamaz palavra atmasaydınız bari
Mertingo
Active Level 4
Galaxy S
Öncelikle bu yaklaşım hoş değil palavra olmadığını anlayınca ne yapacaksınız merak ediyorum acaba utanır misiniz... Size resimleri ile atacağım
0 Likes