cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung 3 yıl güncelleme

(Topic created on: 08-11-2020 09:43 AM)
526 Views
Mercimeyk
Expert Level 3
Options
Galaxy S

image

3 yıl güncelleme hangi cihazlar alacak?
2019 dahil mi?
Sadece S ve Note mu?
Cevaplarsanız sevinirim sayın MOD
79 Comments
GfxG123
Active Level 4
Galaxy S

Samsung Galaxy A30 Android 9 ile cikti 12ye kadar guncelleme alacak mi ?

Galaxy S
net bir bilgilendirme bulunmamakta.Daha bunları konuşmak icin çok erken.
TeknoB
Active Level 10
Galaxy S
Samsung malesefki net bir açıklama yapmadı ondan resmi açıklama gelene kadar beklemekte fayda var iyi forumlar👍
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy S
Samsung tarafınca net bir açıklama yapılmamıştır. Hangi cihaz veya hangi modellerin Android 12'ye kadar güncelleme alacağı belli değildir.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Ihtimal var ama net birsey yok samsung ne zaman açıklama yaparsa o zaman öğreneceğiz
Mak85
Active Level 5
Galaxy S
3 güncelleme alacağı söyleniyor artık. 9la çıktıysa 12yi alması muhtemel.
zeQ
Active Level 7
Galaxy S
Samsung isterse yapar. Samsung kullanan kişiler isterse de yapar. Güncelleme vermedi mi? Bir daha Samsung kullanmayacağını gerekli birimlere iletirsin. Neden derlerse güncelleme konusunda iyi değilsiniz demeniz yeterli. Sonra gidip yine farklı model Samsung alabilirsiniz.
GfxG123
Active Level 4
Galaxy S
yok ben artik xiaomi ye gecmeyi dusunuyorum Samsung beni pek tatmin etmedi Xiaomi redmi note 9 pro almayi dusunuyorum yorumunuz icin tesekkur ederim A30 u da ek cihaz olarak kullanicsm :) ondan guncelleme sormusthm
SeyyitEfendi
Active Level 7
Galaxy S
peki tabletler alırmı
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Mercimeyk,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir soru sorduğunuz için teşekkür ederiz. 3 Andorid güncellemesi alacak olan cihazlar, Galaxy S10’dan sonra piyasaya sürülen amiral gemisi (S Serisi, Note Serisi, Z Serisi) cihazlardır.

Teşekkürler.

MOD​