cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SPİGEN

(Topic created on: 09-08-2022 12:21 PM)
133 Views
carvis
Active Level 4
Options
Galaxy S

Dostlarım merhaba.27w spigen sarj aleti kullanıyorum ama super hızlı sarj açık olmasına rağmen kullanamıyorum.Sadece samsung sarj aletinde mi kullanılıyor bu?

Bir de cihaz bakımı pil kısmında hani tahmini kalan süreyi gösteriyor ya orası bende gittikçe düşüyor 100 sarj ettiğimde mesela 3 gün önce 20 saat gösterirken şimdi 17 saatlere düştü.Biliyorum doğru değil orası ama yine de diğer kişilerde bazen 2 gün 1 gün yazarken bende en fazla 20 saat falan yazdı.Batarya perişan ediyor beni.
14 Comments
Solution
TheSaTaN
Active Level 8
Galaxy S
Öncelikle adaptör ve ara kablo konusu hassas bir konu cihazın kendi orijinal adaptörünü kullanmanızda fayda var. Members üzerinden batarya sağlığını kontrol edin eğer iyiyse bir problem yoktur.
carvis
Active Level 4
Galaxy S
hocam kablo orijinal kendi kablosu
adaptörü de kalitei bir adaptçr çok kişi tarafından tavsiye ediliyor.
Hızlı sarj ediyor ama super hızlı sarj etmiyor.Bu bana lazım olabiliyor 30-40 dk daha azaltıyor bekleme süresini
Galaxy S
Evet bende a52 kullaniyorum xiami 27 var takinca 15 wat ile sarj oluyor samsungun 25 watiyla şarj edince süper hizliya geciyor
0 Likes
carvis
Active Level 4
Galaxy S
peki teşekkürler
yine iade yolları gözüktü bu 2. olacak orijinali alacağız mecburs
Galaxy S
En iyisi iade etmek
Galaxy S
Malesefki samsundan baska şarj aleti 25 wata olsa 15 wat şar eder birbirilerine uymuyorlar
Galaxy S
Benim de pil sağlığım yaşam iyi yazıyordu ama servise pilim çok az gidiyor dediğimde kontrol etmişler ve pili değiştirdiler.
0 Likes
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy S
Orijinal Şarj adaptöründe çip vardır.cihazin yapay zekası bunu algılayıp süper hızlı özelliğini aktif eder...süper hızlı özelliği sadece kendi Şarj makinesi ile uyumlu hale getirilmiş donanım ve yazılımdır
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Yok hocam bende 66 w lik var spigen normal hızlı sarj yapıyor sadece samsung sarj aleti alirsan süper hızlı sarj yapıyor
0 Likes