cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SM-G965F canım telefonumun hoparlör bozuk

(Topic created on: 07-31-2020 10:09 AM)
86 Views
hostleydi1903
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Merhabalar.Cihazim çok takılır oldu. Sondan bir önceki yazılım güncellemesinden sonra iyice hoparlor sorunu veriyor. Sesler durakliyor,takılıyor,çift ses geliyor.( ıslanma,darbe,virüs sözkonusu değil arkadaşlar. Uzatılmış garantim vardi ama evrak nerede bilmiyorum,belki de dolmuştur süresi de.Tamire vermek istemiyorum.Canim telefonumu başkasına emanet edemem.Lutfen yardim edin.Iyi bayramlar dilerim .Havva Akyel

1 Comment
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba hostleydi1903,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Hoparlör bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz.

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes