cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG S22 ULTRA HAYAL KIRIKLIĞI..!!

(Topic created on: 08-07-2022 05:25 PM)
329 Views
Samsung_89HWLKt
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

31.temmuzda bayiden 30.bin tl ödeyerek  s22 ultra 512gb lik satın aldım.. ertesi gün ekranda nokta şeklinde piksel hatası tespit ettim , rezalet bundan sonrası başlıyor müşteri hizmetlerine ulaştım premium cihaz olduğu için bir de 2 günlük servise gidin birebir değişim yaparlar diyerek servise yönlendirildim,  servise gittim normal süreç başlattılar ve bugün 5 inci gün daha bir gelişme yok ikame cihaz alt başlangıç cihazı verdiler kullanmak mümkün değil yani paramla rezil oldum.. Koskoca samsung müşterilerine verdiği değer önem ortada sınıfta kaldı yıllardır kullanırım birgün başıma böyle bisey geldi oda rezalet 30bintl ödedim cihazı kullanamıyorum maalesef kaç kere aradım müşteri hizmetlerini olumlu dönüş yok.. Samsung önermiyor ve tavsiye etmiyorumm sattığı ürünün arkasında durmuyor.. Ipohone geçiş yapacağım. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Samsung_89HWLKt,

Konuyla ilgili olarak ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçti. Bundan sonraki süreçte de her türlü destek talepleriniz için size destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
8 Comments
ChefMustafa
Active Level 3
Galaxy S
Gerçekten büyük şanssızlık benim kamera problemini anlatmam 8 ayımı aldı 2 defa değişim reddi yedim sonunda değişti umarım daha fazla aksilik yaşamazsınız..
thegecko
Active Level 3
Galaxy S
Aynı problem bende de oldu. Başta yoktu ama şu an ekranın sağ tarafında mavi nokta var.
0 Likes
narcosis
Expert Level 5
Galaxy S
30bin tl param olsun direk 13pro alirim bir salise düşünmem yeminle ☺️
mehmetakdag
Active Level 9
Galaxy S
Aynı durum benim de IPhone kullanırken başıma gelmişti. Kutusundan çıkardım ve ekranda ölü piksel vardı. Direkt Apple storedan almadığım için Apple servisinde üretim hatası olduğuna dair belge almak için beklemiştim. Geçmiş olsun umarım tez vakitte sonuçlanır.
EmirhanAlgn
Active Level 6
Galaxy S
Yani bu durum heryerde aynı
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
30 bin TL veriyorsun s22 ultra alıyorsun valla yazık ben o 30 bin TL vermem s22 ultra almak için s22 ultra yerine s21 5g alırım daha iyi
0 Likes
Karaprens61
Active Level 10
Galaxy S
Degisim yaparlar merak etme
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Samsung_89HWLKt,

Konuyla ilgili olarak ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçti. Bundan sonraki süreçte de her türlü destek talepleriniz için size destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes