cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG S20 FE Pişmanlık.

(Topic created on: 03-13-2021 10:22 PM)
305 Views
hasan171
Active Level 1
Options
Galaxy S

image
1400 mb yeni bir güncelleme geldi telefonuma. Daha yeni görüntülü konuşma gerçekleştirdim ve 5 dakika olmadan böyle bir uyarı verip görüşme otomatik kapanıyor. Bu Samsung s20 fe modelini almak gerçekten pişmanlıklik yarattı bende. Hergun farklı farklı sorunlar çıkıyor.Gercekten bu telefonu garanti kapsamında geri verip hatta üzerine para verip normal s20 veya s21 geçiş yapamazmiyim ??

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba hasan171,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Aynı durumu tekrar yaşamanız halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

6 Comments
hasan171
Active Level 1
Galaxy S
şakamı bu ya !!! 😤😤😤

Screenshot_20210313-222405_Gallery_4036.jpg

Galaxy S
Samsung yetkili servisine gösterebilirsin başka yere gitme garanti dışı sayarlar he yok ben telefonu s20 s21e geçircem diyorsan telefonu satabilirsin dostum
kilisli79
Active Level 4
Galaxy S
güncelleme kaynaklı bir sorun gibi duruyor, yeni bir güncelleme gelir bence
JamesSwing
Active Level 7
Galaxy S
Güncellemeleri ve veri yüklemelerini her zaman wi-fi'den yapmakta fayda var.
hasan171
Active Level 1
Galaxy S
WiFi üzerinden yapıyorum sürekli güncellemeleri.
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba hasan171,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Aynı durumu tekrar yaşamanız halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​