cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG GALAXY S20 FE CIZIRTI YAPTI YENİDEN BAŞLADI

(Topic created on: 05-10-2023 12:03 PM)
20 Views
CryFeelESL
Active Level 3
Options
Galaxy S

Dün akşam Instagram Reels'te geziniyordum bir baktım cızz diye bir ses geliyor, etrafıma baktım bir şey yoktu. Telefona bakayım dedim bi baktım telefondan cazz diye çok az bir ses geliyor, ve telefon kontrol edilmiyordu kilit tuşuna bastım hareket bile yoktu. Cazz diye ses yaptıktan sonra telefonu elimden bıraktım, bir dakika boyunca telefona baktım. İlk başta telefonda Instagram varken sonra siyah ekran oldu ve SAMSUNG GALAXY S20 FE ekranı geldi yeniden başladı. Sonrasında normal bir şekilde açıldı ve kullanılıyordu. Ayrıca bu Samsung Galaxy S20 FE'yi Hepsiburadadan aldım, telefonu açarken ekranında jelatin yoktu. Normalde jelatin çıkması gerekirken **bleep** jelatin çıkmadı, Hepsiburada'da iade almadı. Hem kullanılmış deforme ürün gönderiyorlar, hem de iade almıyorlar. Hakem heyeti başvurusunu oluşturdum şuan savunması istendi olarak gözükmekte. Kardeşim ben Hepsiburada satıcısından telefon alıyorum, adamlar bana kullanılmış telefon gönderiyorlar ya. Bu sorunla ilk defa karşılaştım, telefon elimde kalacak yemin ediyorum ya. Telefondan jelatin çıkmadığının videolu kanıtı var. Ama bu cazz diye telefonun içinden gelmesi ve yeniden başlaması normal değil. Yardım eder misiniz?

* Moderatör bey lütfen bir mesaj yazıp burayı kitlemeyin, yardımcı olmuyorsunuz ve konum çözümsüz kalıyor hata raporu yollamak ile alakası yok, donanımsal bir problem lütfen hazır mesaj atıp konuyu kitlemeyin.

10 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
S20fe modeli bende kullaniyorum vatan bilgisayar teknoloji mağazasından almıştım telefonumu. Benimkimin ekranında kutudan çıkardığım zaman koruma jelatini vardı birkaç ay boyunca Hatta telefonumda bırakmıştım sonra çekmiştim.
Sanırım sizin internetten aldığınız ürün kullanılmış olabilir veya hatalı ürün gelmiş olabilir bu iki ihtimalden birisi olmuş sanırım.