cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG GALAXY S20 FE AĞUSTOS YAMASINDAKİ CAN SIKICI SORUN HAKKINDA!!!

(Topic created on: 08-31-2022 01:26 AM)
91 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy S

Esselamun aleyküm hayırlı geceler. Son günlerde yaşanan ağustos yaması sonrası hızlı şarj olmama sorunu bende de baş gösterdi. Bugün meydana geldi bende de olay. Hızlı şarj aktif olduğu için halde doldurmamış üstüne üstlük yarım saattir bekledim dolmuştur diye bir baktım ilerleme yok. Dedim ki hatta bazılarınızda şahittir bende Bi tek sorun yok şaşırdım diye ama benim de başıma geldi maalesef. Herkes bol bol hata raporu göndersin bir an önce de düzeltme güncellemesi gelmesini bekliyoruz. Sizlerin yüzünden yavaş şarja geçtim ya şaka gibi. Sayın değerli modlar gerekli yerlere acil iletiniz selam ve dua ile 👍👍👍

Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Valla çözmüşler ama hızlı şarjı elimizden almasalardı bari 😭
TheSaTaN
Active Level 8
Galaxy S
Samsung ceo'su torpil gecmemis demek ki sanada 🥺
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
He yaa iki gündür seviniyordum sağlam benimki diye bugün üzdü Samsung neyse şansıma tüküreyim 😂😂😂
TheSaTaN
Active Level 8
Galaxy S
Nazara getirdiler seni abim 😅😅
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Aynen 😂
Galaxy S
Bende dün gece hata raporu gönderdim, sende de sorun olmasına üzüldüm dostum, sağlık olsun napalım, inşallah çözülür ya
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Valla şansıma tüküreyim yaa iki gündür sevindim üçüncü günü kursağımda kaldı böyle bir muhabbet yok 😂
Galaxy S
Neyse inşallah kronik bi sorun haline gelmez de düzeltirler ya
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Büyük ihtimalle ya 4.1.1 ile beraber düzeltme güncellemesi gelecek Eylül ayında ya da direk Eylül ayında u takılı gelecek. Bekleyelim görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler 💕💕💕
Galaxy S
Amenna ona ne şüphe, dediğin gibi olur inşallah güzel gardaşım :)