cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG GALAXY S20 FE AĞUSTOS YAMASINDAKİ CAN SIKICI SORUN HAKKINDA!!!

(Topic created on: 08-31-2022 01:11 AM)
266 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy S

Esselamun aleyküm hayırlı geceler. Son günlerde yaşanan ağustos yaması sonrası hızlı şarj olmama sorunu bende de baş gösterdi. Bugün meydana geldi bende de olay. Hızlı şarj aktif olduğu için halde doldurmamış üstüne üstlük yarım saattir bekledim dolmuştur diye bir baktım ilerleme yok. Dedim ki hatta bazılarınızda şahittir bende Bi tek sorun yok şaşırdım diye ama benim de başıma geldi maalesef. Herkes bol bol hata raporu göndersin bir an önce de düzeltme güncellemesi gelmesini bekliyoruz. Sizlerin yüzünden yavaş şarja geçtim ya şaka gibi. Sayın değerli modlar gerekli yerlere acil iletiniz selam ve dua ile 👍👍👍

33 Comments
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim,

Tek yapmanız gereken hata raporu iletmek onun faydasını göreceksiniz umarım en yakın zamanda güncelleme gelir 😊 🤗

Hemen hata raporu göndermek için link bırakıyorum

https://bit.ly/33WO9d8
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Eyvallah kardeşim benim teşekkür ederim 💕💕💕
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Selam iyi Geceler bunlar neden güncelleme sorun çıkıyor acaba Deneme içinmi yapıyorlar Acaba 🤔🤔
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Bilmiyorum ki dalga geçmek için diycem de yaparlar abii bunların huyunu biliyorum
Galaxy S
Desene güncelleme düzeltmeden vermişler ben 25watt ile denemedim evdede var aslında şarj aleti
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
İçine etmişler bildiğin yavaş şarja geçtim kaç senedir yavaş şarj açmadığım Samsung markalarında ilk defa açtım sen düşün 😂
Galaxy S
Gelen cevap kesin tlfonu sıfırlayın vs olacak
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Aynen ama yine de samsung koreye iletirler diye düşünüyorum inşallah
Galaxy S
Gönderdim bende hata raporu