cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG ALMAYIN PISMANLIKTIR

(Topic created on: 03-26-2023 10:46 PM)
65 Views
samsung_pismanlik
Active Level 1
Options
Galaxy S

SAMSUNG TELEFON ALDIM TELEFON ALDIGIMIN IKINCI GUNU GORUNTULU KONUSMA YAPARKEN O KADAR ISINDI KI ELIMI YAKTI, ARADIM SERVISE YONLENDIRDILER BIR HAFTA SONRA TARAYICIYI KULLANAMADIM HATA VERIYOR DIYE ARADIM MUSTERI HIZMETLERI TEMSILCISI COZEMEYINCE BU MODELLER BOYLE DIYOR, SONRA DA SAMSUNG YARDIM MERKEZINDEN ENGELLEDILER BUNLAR GERCEKTEN REZIL SAMSUNG URUN ALMAK PISMANLIK SIFIR MUSTERI DESTEGI SIFIR YARDIM PARANIZLA KEPAZE OLUYORSUNUZ, SAMSUNG URUNLERDEN UZAK DURUN EN KOTU MARKA BILE BUNDAN IYIDIR....

gsysaa
Active Level 6
Galaxy S
Olsun 3 ay sürsün bende şikayet ettim 2 buçuk ay oldu hayla savunma istendi yaziyor cevap vermiyolar 19 20 gun sonra 3 ay olacak mecburi vermek zorundalar artık
Yakut_
Active Level 5
Galaxy S
Hangi model olduğunu da söyler misin
Galaxy S
S21 fe
Galaxy S
Cihaz duruyor mu?Eğer cihaz duruyorsa bunları yaparak işlemci,ram ve interneti diğer uygulamaların arka planda kullanmasını engelleyebilşrsiniz ve cihaz rahatlar biraz.Ek olarak 1Tapcleaner kurup 2 günde bir ön bellek temizleyip yeniden baslatarak kullanın.
gsysaa
Active Level 6
Galaxy S
Exyons olan bence 😂😂
Galaxy S
Geliştirici seçeneklerden dd bu ayarı yükseltirsen sorun çözülecektir.Ayrıca özelden link atacağım ve o link sıfırdan ayarları anlatıyor her konu için.Screenshot_20230109_141158_1000025796_1673262718.jpg
yasinkrll
Active Level 6
Galaxy S
Turkiyede teknoloji fiyatları düşük olsa samsung kullanan kişi sayısı çok az olurdu apple bu işin zirvesinde herkesin cebinde apple olurdu
Mustafaözcan
Active Level 3
Galaxy S
Sana hatalı ürün denk gelmiştir.Ben de yıllardır samsung kullanırım öyle bir sıkıntı yaşamadım.Tüketici haklarina başvurup para iadesi isteyebilirsiniz.
carljohnsonn
Active Level 7
Galaxy S
Hatalı ürünle alakası yok bende S21 FE kullanıyorum kasma sorunu var cihazda haklı yani adam
bevcan
Active Level 6
Galaxy S
Biz memnunuz,yıllardan beri samsung kullanırım hiç sorun yaşamadım ne cihazlarında nede servis te.