cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

SAMSUNG A21S DOKUNMATİK SORUNU

(Topic created on: 06-29-2022 06:55 PM)
193 Views
Burçin
Active Level 1
Options
Galaxy S

telefon elimde değilken özellikle üst kısım kameranın olduğu taraflar çalışmıyor masanın üstünde veya telefon tutacağında olsun asla çalışmıyor elimdeykende bazen dokunmatik sıkıntı yaratıyor (kaskolu ve garantili) internetten bu probleme baktığımda şikayetvar sayfaları gibi sayfalarda yüzlerce insanın bu durumdan müzdarip olduğunu gördüm şaka gibi aniden kapanma sorunu vardı garantiye götürdüğümde yazılımsal bi sorun??? olduğunu söyleyip problemi düzelttiler ama komple telefon hatalımı olur sürekli her ürünümüzü samsung kullanıyoruz ve başıma ilk defa bir ürününde böyle ard arda problemler geliyor buradan hata kaydıda oluşturum ekstra sizce ne yapmam gerekiyor

4 Comments
nuuurella
Active Level 5
Galaxy S
Bir kaç model öyle oda açı kaynaklı maalesef calismadigi oluyor ozellille on kamera etrafında bunu calismiyor olarak değil model standartlarinda degerlendiriliyor cihaz eğim açi kaynakli duz zeminde calismiyor normalde de elindeykende eger koruyucu varsa ust paneli indirirken algilamadiği oluyor model böyle sorun yok servise gotürecek
Burçin
Active Level 1
Galaxy S
evet model böyleymiş böyle saçmalıkmı olur ya değişim falan talep edemezmiyim acaba sorunlu telefonu model özelliği diye yedircekler nerdeyse
0 Likes
Burçin
Active Level 1
Galaxy S
aynen öyle valla ilk defa samsung tarafından mağdurum ve bu modelin kullanıcılarıda bu durumdan müzdarip gerçekten samsungun buna bir çözüm getirmesi gerekiyor böyle saçmalık olmaz
0 Likes
Burçin
Active Level 1
Galaxy S
orjinal kılıfla ne alakası var ya bide benim telefonumun kaskosu var umarım artık değişim yaparlar ilk defa bu kadar sorumsuzca olduğunu duydum
0 Likes