cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S9 android 10 güncellemesi berbat oldu

(Topic created on: 03-06-2020 12:43 PM)
215 Views
Kemal002
Active Level 4
Options
Galaxy S

Son yapılan yazılımsal iyileştirme  ile birçok program indirme ve güncellemesi süresi uzadı bazı programlar saatlerce güncelleme yapar hale geldi facebook ,ınstagram gibi ve play store kendiliğinden açılıp kapanıyor birkaç gündür 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Kemal002,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazınızda, güncelleme öncesinde yüklü olan uygulamalar bir önceki işletim sistemi ile optimize edildiğinden dolayı, güncel olan işletim sisteminiz ile optimize edilmemiş olabilir. Yüklü olan uygulamalarınızın geliştiricileri de güncel olan işletim sistemine optimize edilmiş versiyonlar yayınladıklarında, eski performansınıza kavuşabilirsiniz. Telefonunuzu fabrika ayarlarına tekrar ayarlayıp kurmak çoğu kez çözüm sağlamaktadır.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

8 Comments
metin00
Active Level 4
Galaxy S
aynen katlıyom plus modelinede durum aynı android 9 daha stabildi
0 Likes
mangabaşı
Active Level 2
Galaxy S
Sorun yaşamıyorum. Galaxy s9. Aksine memnunum.
gs1905
Active Level 7
Galaxy S
bende memnunum ama yinede stbil olması gerekir
0 Likes
kittyy
Beginner Level 2
Galaxy S
sorun yaşamıyorum
0 Likes
Emree1
Expert Level 2
Galaxy S
Sadace S9'da değil Galaxy A30'da da tıpatıp aynı sorunları yaşıyorum ben de
atikurt6Not9
Active Level 6
Galaxy S
not 9 da aynı şarj sıkıntı en basit işlemlerde bile ısınmaya meyilli pil tüketimi yüksek yani bir önceki senaryoda kullanım şekli . sorunlari giderecek guncelleme ne zaman gelecek meçul eskiye dönüyorsun yeniye gemeye zorluyor ne bu yaa
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Kemal002,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazınızda, güncelleme öncesinde yüklü olan uygulamalar bir önceki işletim sistemi ile optimize edildiğinden dolayı, güncel olan işletim sisteminiz ile optimize edilmemiş olabilir. Yüklü olan uygulamalarınızın geliştiricileri de güncel olan işletim sistemine optimize edilmiş versiyonlar yayınladıklarında, eski performansınıza kavuşabilirsiniz. Telefonunuzu fabrika ayarlarına tekrar ayarlayıp kurmak çoğu kez çözüm sağlamaktadır.

Teşekkürler.

MOD

secooA50
Active Level 3
Galaxy S
uygulamalar android 10 a göre optimize edilmediği için böyle oluyor. android 10 yeni bi sistem zamanla uygulmaların hepsini optimize edecekler ve telefon da yazılıma alışacak sadece bekle
0 Likes