cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S9 Plus Ön Kamera Hep Flu

(Topic created on: 02-28-2021 10:48 PM)
577 Views
abrkd
Active Level 1
Options
Galaxy S

Arkadaşlar s9 plus telefonumla çektiğim selfieler genelde flu çıkıyor. Ozellikle bir noktayi netliyor ya da öndeki kişiyi.. Arka taraf ya da arkadaki kişiler bulanık çıkıyor. Veriyi sildim vs banamısın demedi. Arkadaşta redmi note 9 pro var. Ayni ortamda aynı şekilde selfie çektim, s9 plustan kat kat iyi. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba abrkd,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
Aydınmerts
Active Level 9
Galaxy S
son güncellemelerle bozdular gibi geliyor bana da.
3. senesi doldu. malum, planlı eskitme...
Fragile
Active Level 6
Galaxy S
hocam android 8 den beri bu sorun var kronik bir sorundu hatta birkaç güncelleme ile düzelttiklerini söylediler ama hala aynı bana göre ışık gördüğü an kamera deliriyor
Fragile
Active Level 6
Galaxy S
hatta bakın güncelleme notlarındada mevcut.

Screenshot_20210228-231910_Chrome.jpg

takmaisimxd
Active Level 5
Galaxy S
Hayır, son 3 aydır kamerası çok kötü çekiyor. Planlı eskitmeye katılıyorum.
abrkd
Active Level 1
Galaxy S
Valla ışıklı ışıksız hic farketmiyor. Her şekilde bulanık. Hic memnun değilim bu durumdan.
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba abrkd,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes