cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S9+ Netflixte Neden 4K Görüntü Vermiyor?

(Topic created on: 09-29-2020 05:27 PM)
127 Views
azizcanbayraktar
Active Level 1
Options
Galaxy S

1920x1080 görüntü kalitesi veriyor uygulama kaynaklı mı acaba

6 Comments
FerhatakcA9
Expert Level 4
Galaxy S
4K ekrana sahip sınırlı cihaz var ve s9+ da 4k kalite elde edemezsiniz ancak tv veya pc den bu kaliteye ulaşabilirsiniz bende tv uzerinden 4k kullaniyorum ama maalesed telefondan maksimum fullhd+
Galaxy S
ultra hd ekrana sahibim ama ultra hd görüntü olup dizi film izlerkende kullanmak istiyorum ben şahsen on numara olurdu.
0 Likes
FerhatakcA9
Expert Level 4
Galaxy S
netflix planın 4k olmali maksimum elde edeceğiniz kalite uygulama ayarlari>yürütme özellikleri kisminda yaziyor netflixde
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
1. Cihazının ekranı 1440p 4k ekran değil
2. Netflix paketinizin 4K olması gerekiyor
Fragile
Active Level 6
Galaxy S
alakası yok ekran 2k tamam, fakat widevine denilen bir sertifika ile alakalı bu çözünürlük mevzusu v1 sertifikası var s9+ da çoğu android telefondada böyle. hatta son çıkan amiral gemileride en fazla 1080p açıyor. ekranın isterse 4k olsun sertifikan neyse görüntün odur.
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba azizcanbayraktar,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Uygulama çözünürlükleri ve kullanılabilirliği için, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD