cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S9+ İNSTAGRAM

(Topic created on: 10-21-2020 08:36 PM)
234 Views
osmantekin
Active Level 3
Options
Galaxy S

Arkadaşlar tamam telefonun kamerası gayet iyi ama bu güzel fotoğrafları instagrama gönderi atınca kaliteyi düşürüyor bunun bir çözümü varmıdır acaba?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba osmantekin,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihaz kamerası ile elde ettiğiniz görsellerde bir sorun yoksa, uygulama üzerinden paylaşılan görüntü ile ilgili olarak, öncelikle sorun yaşamış olduğunuz uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz. Sorunun devamı halinde, aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
3 Comments
Wig
Expert Level 3
Galaxy S
Bu sorun İnstagram uygulaması ile âlâkalıdır.
Size Tavsiyem Fotoğrafı Telefonun kendi Kamera uygulaması ile fotoğraf ve video çekin ondan sonra İnstagram'a atın.

Eğer yorumum işinize yaradı ise, Yorumun sağ üst noktadan çözüm olarak kabul edebilirsiniz.

GyZ3N

:)
0 Likes
Galaxy S
Güncellemeden sonra instagram, snapchat gibi uygulamalarda ön kamera kötüleşti. Hareket eden bir şey çekeceğimde görüntü anlatamayacğım bir şekilde kötüleşiyor. Sadece bende mi oldu? Çözümü var mı?
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba osmantekin,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihaz kamerası ile elde ettiğiniz görsellerde bir sorun yoksa, uygulama üzerinden paylaşılan görüntü ile ilgili olarak, öncelikle sorun yaşamış olduğunuz uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz. Sorunun devamı halinde, aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes