cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S8 Plus Ekrandaki dalgalanma ve şeritler.

(Topic created on: 02-04-2020 04:14 PM)
447 Views
velicaglarcelik
Active Level 6
Options
Galaxy S
Bunu düzeltmenin bir yolu var mı arkadaşlar? 
image

image

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba velicaglarcelik,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba velicaglarcelik,

Verilerin silinmesini istemiyorsanız sadece ayarların sıfırlanmasını sağlayan fabrika ayarlarına döndürme işlemi vardır.  Bu işlem; Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Dön menüsel işlemini deneyebilirsiniz. Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez. Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve Rahatsız Etme ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

18 Comments
ahmetaytas01
Active Level 7
Galaxy S
duvar kağıdını değiştirip tekrar atabilir misiniz?
0 Likes
Galaxy S
0 Likes
Fatihh
Active Level 6
Galaxy S
infinity wallpaper yüzünden duvar kağıdını değiştirirseniz düzelir
0 Likes
Galaxy S
biliyorum ama bu duvar kağıtlarından başka bir şey kullanmıyorum normalde, seviyorum bunları. bunlar da böyle oluyor işte.
0 Likes
furkan24
Active Level 6
Galaxy S
güzel gözüküyor bence
0 Likes
Galaxy S
çizgileri görmüyor musunuz?
0 Likes
furkan24
Active Level 6
Galaxy S
yani duz ekranda güzel durmus anlamında
0 Likes
Galaxy S
evet güzel duruyor ama dalga dalga çizgiler çok belirgin onlar da ekranı sorunlu gösteriyor.
0 Likes
nklr
Active Level 6
Galaxy S
eğer arkadaşın dediği gibi duvar kağıdı kaynaklı ise yapacak birşey yok değiştirmeniz lazım. ama başka duvar kağıtlarında da aynı sorun varsa problem ekran dan değil ekran kartından veya yazılımsal bir problem olabilir.
0 Likes