cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S7 edge güncelleme

(Topic created on: 08-31-2022 10:33 PM)
262 Views
CemaleddinGünbey
Active Level 5
Options
Galaxy S

Arkadaşlar bildiğimiz üzere s7 ve s8 modellerine yıllar sonra bir güncelleme geldi güncellemek istemiyorum ama bildirim panelinde kaldı belki arka planda vs çalışıyor olabilir bunu nasıl kapatabilirim bilgisi olan var mı sistwm uygulamarında durmaya zorla seçenekleri pasif durumda 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
kingkong0
Active Level 9
Galaxy S
Hocam üste geldiyse onu oradan kaldıramazsınız güncellemeniz gerekir sadece.

View solution in context

11 Comments
Solution
kingkong0
Active Level 9
Galaxy S
Hocam üste geldiyse onu oradan kaldıramazsınız güncellemeniz gerekir sadece.
Galaxy S
Vaktinde kapatmalıydım oto güncellemeyi şimdi arka planda çalışıp ram falan yer bu
kingkong0
Active Level 9
Galaxy S
Yok ram tüketeceğini düşünmüyorum. Bence güncelleyin geçin. Uzun zaman sonra güncelleme gönderildiğine göre güvenlik açığı kapatmak için bir güncellemedir. Performans veya pile etkisi olmaz.
Galaxy S
Dediğim gibi s8 ve s7 ye yayınlabdı bence pek mantıklı bir şey değil 6 yıllık telefon 4 yıldır falan düzgün günxelleme almıyor sıkıntı yoktu şimdi mi akıllarına geldi ayrıca az önce s8 de günxelleme yapmış birisi performans düşüklüğünden bahsetti nerdeyse yarı yarıya
Emree1
Expert Level 2
Galaxy S
Ben S7'ye yaptım bir sorun görmedm
Galaxy S
Valla bilmiyom ki s8 kullanıcı gördüm benim telde de konumla alakalı sıkıntı yoktu çekindim açıkçası
Galaxy S
Gps de sorun yok ama ya telefon yavaşlatılırsa telefon firmalarının daha önceden böyle vukuatları var
Emree1
Expert Level 2
Galaxy S
Hiçbir şey değişmedi bende açıkçası yapmamışla yapmış aynı gibi
Galaxy S
Kötüye gitmesinde s7 modeli eski toprak ama sağlam toprak biraz daha araştırıp güncelleme sıkıntı mı bakacağım bakalım