cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S24 mü s23 ultra mı ?

(Topic created on: a month ago)
245 Views
ELBERR
Active Level 9
Options
Galaxy S
Değişim yapacağım hangi cihazı tercih edeyim (şuan s24 kulanıyorum)
27 Comments
xööcöc
Active Level 3
Galaxy S
S24 mü derken s24 ultramı?
Ben s22 ultradan s24 plusa geçtim kamera olrk s22 ultra daha iyiydi
ELBERR
Active Level 9
Galaxy S
Sade s24
0 Likes
Bayram32
Expert Level 2
Galaxy S
Ne konuda iyidi gece mi gündüz mu
0 Likes
ELBERR
Active Level 9
Galaxy S
Özellik
Bayram32
Expert Level 2
Galaxy S
Yok arkadaşa sormustum s22 ultra daha iyiydi diyor ama ne olarak kamera mı yoksa genel mj
0 Likes
ELBERR
Active Level 9
Galaxy S
Hocam özelliklerini biliyorum geçilir mi yani diye soruyorum
Bayram32
Expert Level 2
Galaxy S
Bende s24 kullanıyorum da s23 ultraya geçilmez . Hiç telefonun olmasa 2 şıkkın olsa s23 ultra al derdim ama . S24 gelen guncellemelerle daha başarılı olur diye düşünüyorum
0 Likes
Bayram32
Expert Level 2
Galaxy S
Paranın önemi yoksa s23 ultraya gec illaki farki olur
0 Likes
xööcöc
Active Level 3
Galaxy S
Ben internetteki videolara dayanarak ve insanların görünüşüne s24 plus aldm ama pişmanım fiyat beklentimi kamera olrk karşılamadı. Video konusında s24 plus güzel ama gece flashlı video ve fotoğraflarda s22 ultra öne çıkıyor s24 plusda çok kumlanma oluyor ve kalitesiz açıkcası Arka kamera olrk yine hemen hemen aynı portrede s22 ultra daha iyi ama çok bi **bleep** yok ztn işlemci olrkda s23 ultra daha iyi 13 k verip geçmeye değerli bilmiyorum yeni alck olsam direkt s23 ultra derdim bence değişme s24 daha kibar bi telefon. Batarya olrk da hemen hemen aynı s24 plusda meselamtüm gün 2 3 saat oyun oynasam bile gece 10 a kadar götürüyor rahat s22 ultrada götürüyordu ama fazla ısınıyordu rahatsız ediyordu işlemciden dolayı s23 ultrada çok bi problem görmedim kullanıcı yorumlarında s24 de yeni çıktı güncellemeler ile sorunlar düzelirse süper olur aklında soru varsa sor