cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S24 kamera kalitesi istedigim gibi degil

(Topic created on: 04-04-2024 11:29 AM)
145 Views
mehmet4286
Beginner Level 2
Options
Galaxy S
Galaxy s24 kullanıcısıyım daha önce galaxy a70 vardı s24 hızlı stabil bir cihaz fakat bence kamera tarafında pek geliştirilme yapılmamış çogu zaman pek net olmayan fotograflar çekiyor üstelik kayıt bicimi raw formatında olmasına rağmen fotografa yaklaştırınca görüntü bozuluyor birde kamera uygulaması çok sınırlıyor insanları örnegin FHD 60 fps çekim yapınca optik imaj sabitlemeyi kapatıyor bazı modellerde hdr kapatıyor fotograf çözünürlügünü çok yükseltincede bunun gibi sınırlamalar oluyor bu s4 serisinden beri böyle gelmiş böyle gidiyor bana göre 50mp ile 12mp arasında pek bir degişme olmuyor dahada geliştirilmesi lazım ya ben birşeyleri yanlış yapıyorum yada cidden böyle
2 Comments
Galaxy S
Sadece yakinlastirmada 23 ultra 24 ultra plus modelleri **bleep** ediyor gerisi yalan dolan ..çoğu s serileri normal çekimde birbirine çok yakin ..pazarlama taktiği hep..bı kaçta ise yaramaz özellik tmm bu iş
Galaxy S
Tabi s ve a serileri falan yakın değil lens diyafram farkı var ..s serileri f modelleri olsun normal çekimler birbirine çok yakın
0 Likes