cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S24 kılıf önerisi

(Topic created on: 2 weeks ago)
164 Views
Ümit4432
Active Level 5
Options
Galaxy S

image

Fırsat: Spigen Galaxy S24 Kılıf Ultra Hybrid Crystal Clear - ACS07349https://amzn.eu/d/8BOk4p4

Şu kılıfı almayı düşünüyorum. Arkası sert **bleep** ama bazıları sararma yapıyor diyor. Kullananlar varsa tavsiye eder mi?
10 Comments
Galaxy S
Bir sure sonra sararma yapar
0 Likes
Galaxy S
Bana kalırsa magsafe olanından alın
0 Likes
Ümit4432
Active Level 5
Galaxy S
Magsafe olanlar hoşuma gitmiyor hocam
0 Likes
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Merhabalar kardeşim, 😊

Tüm Şeffaf Kılıflar Kullanılan Slikondan Kaynaklı Sararma Yapar, Zaten En doğal Nedenide Güneş Işığından Kaynaklı sararma Yapmasıdır.

Spigen'in Crystal Türü'nü Kullandım tabi geri Kalanlarıda, ama Şahsen Sevdiğim Bir kılıf Normalde Alacağınız Şeffaf Slikon Kılıfları Göre Çok daha Geç sararır En az yine duruma Göre değişecek şekilde 1 / 1,5 Yıl Kullanabilirsiniz.

Almanızı tavsiye ederim, Güzel Korurlar. (Köşeleri hava yastıklıdır.)

Başka Spigen veya Kılıf tavsiyesi İsterseniz Söyleyebilirsiniz. 👍
cosmiclux
Active Level 7
Galaxy S
Spigen rugged armor on numara al geç
0 Likes
Ümit4432
Active Level 5
Galaxy S
Rugged armor değilde liqud air hoşumq gidiyorda telefon gri renk olduğu için şeffaf almayı düşünüyorum
0 Likes
cosmiclux
Active Level 7
Galaxy S
Anladım kanka güzel tercih ama sert silikon olmasına dikkat et yumuşak olanlar sararma yapıyor
0 Likes
Aytekinn
Active Level 4
Galaxy S
Bu mesajı, görseldeki kılıfı kullandığım bir s24ten yazıyorum. Sararma yapmaz çünkü dış yüzey sert pĺâśťîƙ ayrıca kenarları hava yastığı özelliğine sahip olduğu için darbeleri absorbe eder ve en son olarak ekran ve kamerayı korumak için kenarlar çıkıntılı (arka taraf sadece köşelerden çıkıntılı) telefonu fazla kalınlaştırmıyor. Bence alınır ve gayet memnunum.
0 Likes
Ümit4432
Active Level 5
Galaxy S
Hocam yan taraftaki **bleep** kısım zamanla arka kısımdan ayrılıyor diyorlar öyle bir sorun varmı
0 Likes