cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S24 fe beklemeye değer mi ?

(Topic created on: 03-17-2024 03:17 PM)
133 Views
Felix_brefline
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Arkadaşlar ekim , kasim ayında telefon almayı düşünüyorum bütçem s24 plusa yetmiyor. s24 ü ekranı küçük olduğu için sevemedim. S24 fe exynos 2400 veya 8 gen 2 ile gelicekmis yüksek ihtimal telefon ekim ayında gelirse almaya değer mi beklemeli miyim ?

6 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Tabiki de almaya değer hocam beklemeni tavsiye ederim
0 Likes
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Sana şöyle söylim yeni çıkan fe serisi modeller mesela s23 fe yani normal seri ile arasında biraz f.a.r.k var.S24 fe ise s24'ten biraz daha ucuz çıkacağı için kamera ekran sağlamlık v.b özellikler olarak s24'ten biraz daha düşük özelliklere sahip olucaktır o yüzden karar senin bunları biliyorsan s24 fe almaya değer.O zamanki koşulları düşünecek olursan dolar sonuçta artıyor eylül gibi ne olur bilinmez sonuçta telefonlar dolar fiyatına göre çıkıyor.S24 fe almaya yetecek bütçen varsa bekle derim.
0 Likes
ΓİЯΞЖ
Active Level 8
Galaxy S
Beklediğin süre uzun. O zamana kadar fiyatlar artacaktır. Şuan s24 e vereceğin parayı belki o tarihte s24fe ye vermek zorunda kalacaksın.
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Çok haklısın bende alttaki yorumda bunu belirtmek istedim sonuçta türkiyedeyiz 3 ayda bir telefon fiyatları artıyor o yüzden bütçen şuan varsa ne alıcaksan erken alıcaksın.Eylül ekim'i beklemek bütçeyi aşabilir dolar yüzünden.
Galaxy S
Değmez zam gelie
0 Likes
Galaxy S
S23+ düşünebilirsiniz
0 Likes