cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S24 Ultra arama resmi

(Topic created on: 03-21-2024 11:35 PM)
469 Views
EnesDersmek
Active Level 5
Options
Galaxy S
Selamun Aleyküm arkadaşlar

Merakımdan sormak istiyorum

Rehberden birisi aradığı zaman veya aradığınız zaman Iphone da olduğu gibi resim eklediğin kişinin küçük değil de büyük ekranı kaplayan resim olmuyor mu 
EnesDersmek
Active Level 5
Galaxy S
Bahsettiğim olay bu iphone gibi kişiye özel büyük resim olmuyor mu 612e929b8d782c761a08375f59473a16_1000013224_1711053840.png
0 Likes
sekobaskan
Active Level 9
Galaxy S
Böyle yok ya uygulama ile yapılıyor her halde bi kaç reklamli uygulama görmüştüm
0 Likes
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Arkadaşların önerdiği şekilde Yapınca attığınız Görseldeki gibi oluyor. 😊

Sorun olmaz yani. Fotoğrafı iki parmağınız ile yön değişip yakınlaştirabilirsiniz.

İsterseniz Detaylı şekilde fotoğraflarla anlatada bilirim.
EnesDersmek
Active Level 5
Galaxy S
Bulamadım ben bi türlü ekranı kaplayan şekilde anlatırsanız sevinirim
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Buyrun. 😊
Üstt kısmında İsim Gösterdiğiniz Gibi yazmaz Zaten 👍
Kişinin ismi normal ekranda Bulunmakta.1711055145463.jpg1711055145518.jpg1711055145546.jpg1711055145570.jpg
EnesDersmek
Active Level 5
Galaxy S
Hayır bu değil şöyle anlatayım ben sizin numaranıza sizin resminizi koydum ve siz beni aradığınız zaman küçük ekran değil tam ekran olacsk kişiye özel resim yani
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Maalesef, Ios'da kini aynısı istemeniz Biraz garip. 😊

Sonuç olarak Farklı İşletim sitemi. Ona en yakın bu şekilde Yapabilirsiniz. Kişi profili orta ksimdan Kalkmaz kişinin Resmini Biraz küçültüp Yapabilirsiniz.
EnesDersmek
Active Level 5
Galaxy S
Aslında işletim sistemi farklı olmasa da tek bi ufak yazılım ile yapabilir Samsung için zor degil ama sağlık olsun vaktinizi çok aldım hakkınızı helal edin
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Maalesef, Bu tarz Bir özelleştirme Başka Androidlerde Bulunmamakta zaten samsung'un Ki bu şekilde. 😊

Yok önemli değil. Tabikide helal olsun. Amacım yardım etmek zaten. 💙
EnesDersmek
Active Level 5
Galaxy S
Allah razı olsun çok teşekkür ederim