cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S24 Ultra Kamera Rezaleti!

(Topic created on: 04-03-2024 04:24 AM)
326 Views
Cansgalaxy
Active Level 7
Options
Galaxy S
Size iki fotoğraf göstermek istiyorum biri sorunsuz çalışan s23 ultra diğeri ise benim kameralarindan video çekerken ciiizt cozurt sesi çıkaran s24 ultram hangisi daha iyi bence s23 ultra s24 e 100 kat farkını atmış.

Not:Her ikisi de fotoğraf modundaki gece moduyla çekilmiştir.

image
S24 Ultra ile çekildi Yeşilimsi bölgeler aşırı yoğun beyaz dengesi rezalet.

image
S24 ultra duvara zoom yapıldığında duvardaki segmantasyon hataları.

image
S24 Ultra ile çekildiğinin kanıtı.
Sırada S23 Ultra

image
S23 Ultra Yeşilimsi alanlar çok az var hafif pembemsi beyaz dengesi ama s24 ultraya nazaran 10 kat daha iyi beyaz dengesi.

image
Hafif segmantasyon hataları.

image
S23 Ultra İle çekildiğinin kanıtıdır.

Sonuçlar böyle bana göre s23 ultra 100 kat farkını atmış bu durumu servise söylediğinizde size s24 ün yeni özelliği diyorlar yeni özellik telefonu 100 kat geriye düşürmekse özellik denir mi bilemiyorum. Keşke buraya video da atabilsek cihazının kameralarindan 4k 60 kare 5x moda video çekerken cızırtı cıızt diye ses geliyor ve telefon titriyor bu ses videoya da yansıyor ve samsunga götürdüğünüzde teknik servise size yeni özellik diyor ve ısrarla kabul etmiyorlar. Maalesef samsung Türkiye satışta var satıştan Sonrası ürünlerinin arkasında durmuyorlar rezalet S24 ultrayi benim tavsiyem almayın S23 Ultra 10 kat daha iyi cihaz Çok fazla sorunu var s24 ultranin ve samsung Türkiye satılan ürünün arkasında durmak yerine bahaneler üretip sizi geri gönderiyorlar.
6 Comments
VedatA545G
Active Level 6
Galaxy S
Bir sarı gözüküyor bir yeşil
0 Likes
Cansgalaxy
Active Level 7
Galaxy S
Biri pembe duruyor ki yeşile göre daha iyi bence.
İlhanEfe
Active Level 10
Galaxy S
S23ultra daha kaliteli çıkmış 😑
Umarim bu sorun cozulur
0 Likes
isteoyle
Beginner Level 2
Galaxy S
zamzung diyor ki s24ulta daha gercekci cekiyormus , renkler daha dogalmis. s23ultraya geri dondum. s24u da kuzene verdim
sekobaskan
Active Level 9
Galaxy S
Benim duvarlarda gri pek iyi çekemiyor sadece gri renk de sapitiyor sanırım halıdaki renkleri iyi çekiyor size önerim en iyi kamerada efeckler menüsüne gelin oradan sıcak seçip 4-5 e getirin kontrast renkleri daha iyi çekiyor veya tek çekim diye bi ayar varya kamera içinde oradada çok iyi foto çekiyor
0 Likes
sekobaskan
Active Level 9
Galaxy S
Çoğu şeyi denedim şuanda otomatik modu kötü gece moduda kötü fabrika ayarlarında sulu boya gibi yapıyor kamera kendi yeteneğini kullanamıyor
0 Likes