cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S24 Ultra Ekran

(Topic created on: 3 weeks ago)
236 Views
S24UltraSever
Active Level 3
Options
Galaxy S
Merhaba dostlar hayırlı geceler. Bugün aklıma takılınca gece gece bir bakayım dedim düşük ışıkta çok azda olsa çok çok az gözümü ekrana sokmam gerekiyor yani farketmek için azda olsa kumlanma var bazıları normal diyor bazıları yansıma önleyici ekrandandır diyor. Bende baya az var sizce bir sorun teşkil eder mi yeni aldım son üretim olması lazım internette baktığım kadar yok ama azda olsa var yani görüşlerinizi merak ediyorum iyi geceleriniz olsun dostlar...🥱
13 Comments
onurtuna
Active Level 2
Galaxy S
S24+ ve S24 ultra da bu sorun var servise verseniz bi sonuç alamazsanız tanıdığınız yoksa ancak THH başvurabilirsiniz hocam
S24UltraSever
Active Level 3
Galaxy S
Hiç gerek yok hocam rahatsız olmuyorum sadece herkes de var mı bu sorun diye merak ediyordum varmış şansıma bende çok az var rahatsız etmiyor yani teşekkürler yorum için
onurtuna
Active Level 2
Galaxy S
Rica ederim genel bir sorun var bu yazilimsal değil malesef donanımsal bir problem hocam
0 Likes
özgür_s21fe
Active Level 10
Galaxy S
Normal bazı s24 ultralarda var kronik sorun dediğiniz gibiyse zaten rahatsız etmez bence sorun yok
S24UltraSever
Active Level 3
Galaxy S
Aynen herkes de varmış ilk üretim de bariz belli oluyormuş
aLyssia
Active Level 6
Galaxy S
Yakın bir arkadaşımın cihazında da bu sorun var. Kullanmaya devam edin ilerde bir sorun çıkarırsa, üretim kaynaklı bir sorun olduğu için yeni cihazla değişim yaparlar.
S24UltraSever
Active Level 3
Galaxy S
Sorduğum herkes de varmış sorun teşekkürler yorum için
bozbey68
Active Level 6
Galaxy S
S24 ultra da kumlama kronik diyorlar ama değil ben aldım tabiki tereddüt ederek fakat hiç anlamadım yani bariz bi şekilde ben burdayım demiyor. Ekran değişimi olurmu olunca düzelir mi bilemiyorum.
S24UltraSever
Active Level 3
Galaxy S
Aynı şekil de hocam çok yakından bakmam gerekiyor farketmek için