cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S24 ULTRADAN MEMNUN DEĞİLİM

(Topic created on: 06-18-2024 10:20 AM)
303 Views
OgiOzi
Active Level 3
Options
Galaxy S
Alalı 3 gün oldu youtubedeki testleri izleyerek aldım memnun olmadıgım konular batarya ve ekran parlaklıgı 
telefonlarnarasında en kaliteli ekram deniliyor fakat bi dışarı çikım dedim ekstra parlaklık açık 
ne bilim istediğim parlaklıgı elde edemedim acaba 15 pro maxı olanlar napıyordur diye düşündüm cam ekran taktırdımda bu hayalet değil normal cam ekran onla alakası yoktur.
açıkcası pişman oldum diyebilirimm.
12 Comments
Zagor0101
Active Level 5
Galaxy S
Beyaz noktayı azalt modu açmışsındır ondan dolayı olabilir. S24 1-2 haftata pil optimize olur. Biraz sabır işi. Zamanla toparlar telefon. Yeni aldığınız normal. Anormallik bir durum yok. Rahat olun.
0 Likes
OgiOzi
Active Level 3
Galaxy S
beyaz nokyatı azalt diye bir şey göremedim ayarlardan baktımda
0 Likes
Galaxy S
Ben 1750 nitli s23 de antalya güneşinde istediğim gibi performans alıyorum siz 2600nitli s24u ile nasıl alamıyorsunuz şaşırdım ha ekran güneşi görecek şekilde kullanıyorsanız başka
nonamee_s23
Active Level 8
Galaxy S
Bu durum benim dr garibime gitti ama benim arkadaş da s24 ultra var bende s23. Karşılaştırma yaptık güneş altında s24 ultra son parlaklıkta kapıştırınca s23 ü geçemedi hayret ettim
0 Likes
Galaxy S
Belki açılar farklıdır
0 Likes
nonamee_s23
Active Level 8
Galaxy S
Tahminimce bunun sebebi s24 ultrada ekran yansıma önleyicinin olması yoksa başka bi açıklaması olamaz çok saçma yani 1750 nit nere 2600 nit nere
Galaxy S
Doğru
0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Açık havada adaptif parlaklığı açmanızı tavsiye ederim. Extra parlaklıktan daha iyi aydınlatıyor. Ekrana takılan cam fazlasıyla yansıma yapabilir. Ben S23 Ultra cihazımda normalde nano jelatin kullanıyordum ve memnundum. Cam taktırınca dışarıda ekranı görmem zorlaştı ve fazlasıyla yansıma yapmaya başladı. Cam yerine nano jelatinlerden öneririm. Hem darbeye karşı daha koruyucu ve ekranda çok fazla yansıma yapmıyor. Nano jelatinle açık havada adaptif parlaklık kullanırsanız ekranı çok daha rahat görürsünüz.
0 Likes
Galaxy S
Apple dan mı geçiş yaptınız
0 Likes