cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S24 Plus hakkında

(Topic created on: 04-12-2024 08:17 PM)
379 Views
ilkrmrt
Active Level 4
Options
Galaxy S
Merhaba, bir süredir S24 Plus modeline geçmeyi planlıyorum. Kimi yerde çok övülüyor kimi yerde ise önceki modellerden daha kötü deniliyor. 

Kullanan arkadaşlar veya bu telefon hakkında detaylı bilgisi olan beni biraz yönlendirebilir mi ?
(Günlük kullanıcıyım, nadiren oyun oynuyorum) Teşekkürler
0 Likes

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
SOUND18
Active Level 7
Galaxy S
Telefonun kullanımı hızlı ve rahat. Sorunsuz çalışıyor. Isınma daha rastlamadım. 45w orijinal şarj cihazı ile 25 w dan daha iyi performans veriyor. Hiç bir kısıtlama olmadan 7 saati geçecek şekilde 1 günü tam manası ile çıkartıyor. Sadece ekran koruyucu ile kullanmanızı öneririm. Yumuşak dokusu çabuk çiziliyor. Hakkını veriyor. Alırsanız iyi günlerde kullanınız. Saygılarımla

View solution in context

Solution
SOUND18
Active Level 7
Galaxy S
Gündüz kullanımında fotoğraflar çok iyi 50 mp de sorun yok videoda çok iyi. Yalnız gece çekimlerinde de fena değil ama beyazlar biraz sarı gibi . Gece video kayıtlarında da sıkıntı yok. Video da hiç sorununuz olmaz . Fotoğraflarda da yapay zeka iyileştirmeleri çok iyi yerine getiriyor. Bunlar deneyimlerim.

View solution in context

31 Comments
Galaxy S
Çok memnun kalırsın
ilkrmrt
Active Level 4
Galaxy S
Kamera konusunda ikilemdeyim özellikle, sizin düşünceniz nedir ?
0 Likes
Galaxy S
Muazzam bir beklentin yoksa memnun eder güzel güncel bir Amiral gemisi 8 gen 3 den biraz geride
ilkrmrt
Active Level 4
Galaxy S
Anladım teşekkür ederim
Galaxy S
Ama yinede başkalarının düşüncelerini de al
Galaxy S
S23 ultran varsa neden S24 plus a geçiyorsun ki ?
ilkrmrt
Active Level 4
Galaxy S
Maddi sebeplerden ötürü maalesef, yoksa cihazı severek kullanıyorum
0 Likes
Galaxy S
Satman gerek o zaman bende öylesine Samsung değişim programıyla alacaksın sandım
0 Likes
ilkrmrt
Active Level 4
Galaxy S
Evet o şekilde geçiş yapacağım fakat hangi telefonu alsam emin değilim, bakalım...
0 Likes