cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S24 PLUS için kamera ayarı paylaşabilecek var mı geceleri piksel piksel çıkıyor

(Topic created on: 4 weeks ago)
148 Views
EDİZ48
Beginner Level 4
Options
Galaxy S

image


image


4 Comments
Galaxy S
Görsel zekayı kapatın.Galaxy Store’dan Camera Assistant uygulamasını indirin. (Bu uygulama Samsung cihazlar için üretilmiş bir kamera ayarlama uygulamasıdır.)Uygulama üzerinden görüntü yumuşatma seçeneğine dokunun. Ve orta ayar seçeneğine tıklayın. Bu sayede artık doğal fotoğraflar çekmek için 50 Megapiksel kamera çekimini kullanmak zorunda kalmayacaksınız.
EDİZ48
Beginner Level 4
Galaxy S
Bunlarları yapmıştım zaten bunlara rağmen böyle çıktı fotolar
0 Likes
Galaxy S
🤷‍♂️
0 Likes
Bordo
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba EDİZ48,

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden ""Destek > Tanılama > Kamera"" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa  ""Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil"" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Bulunduğunuz ortam ışığı da bu duruma neden olabilir.

Bu adıma rağmen aynı durum devam ediyor ise, incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.  

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD