cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S23Ultra Kamera sorunu

(Topic created on: 03-24-2023 11:51 PM)
116 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy S

Arkadaşlar motor sürerken kamerada inanılmaz bi odak sorunu ve titreşim sorunu beliriyor. Telefonu motordaki telefon tutacağına bağladığımda görüntü tıpkı bu şekilde dalgalanıyor. Aynı şekilde iphone 14 pro bağladığımda ise hiçbir sorun olmuyor. İki telefonda da süper dengeli açık. 4k 60fps çekiyorum ve odaklama, görüntü dalgalanması çok kötü. Samsung'un bunu acilen düzeltmesi lazım. Apple çok stabil bir görüntü verirken samsung odak yapamıyor. Normal elle çekilen veya az titrşimli videolarda bir sıkıntı yok ama iş zorlu koşullara gelince samsung bu işi yapamamış... S23 Ultra...

16 Comments
fatihkuzen
Active Level 7
Galaxy S
Birde süper dengeli kamerayı değiştiriyor bilgin olsun
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Nasıl yani
0 Likes
fatihkuzen
Active Level 7
Galaxy S
Yani onu açtığında telefon farkettirmeden daha geniş aciliya geçiyor. Bir f_ark olabilir diye dedim açmadan.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Maalesef iki kamerada da aynı, geniş açı veya 1x fsrk etmiyo
0 Likes
carljohnsonn
Active Level 7
Galaxy S
iPhone en iyisi aga ben sana diyim boşver androidi bende iPhone 13 veya 14'e geçecem
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
En iyisi demek biraz zor, ama kalitelisi diyebiliriz
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba BlackRibbon,

İncelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes