cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S23Ultra Kamera sorunu

(Topic created on: 03-24-2023 06:19 PM)
415 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy S

Arkadaşlar motor sürerken kamerada inanılmaz bi odak sorunu ve titreşim sorunu beliriyor. Telefonu motordaki telefon tutacağına bağladığımda görüntü tıpkı bu şekilde dalgalanıyor. Aynı şekilde iphone 14 pro bağladığımda ise hiçbir sorun olmuyor. İki telefonda da süper dengeli açık. 4k 60fps çekiyorum ve odaklama, görüntü dalgalanması çok kötü. Samsung'un bunu acilen düzeltmesi lazım. Apple çok stabil bir görüntü verirken samsung odak yapamıyor. Normal elle çekilen veya az titrşimli videolarda bir sıkıntı yok ama iş zorlu koşullara gelince samsung bu işi yapamamış... S23 Ultra...

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba BlackRibbon,

İncelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
16 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Kardeş S23 ultra almayacaksın gideceksin iphone 14 pro max alacaksın S23 ultra 40.999 TL fiyatı hak etmiyor S23 serisi hala sorunlar devam ediyor yemin ederim ben bu S23 ultra para vermezdim gider iphone 14 pro max alırdım
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Bakıcaz, belki 15pro'ya geçerim
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
İnşallah hadi hayırlı olsun
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Süper dengelide 2k çekim yapıyor. Ekrana dokunup tek seferlik odaklarsanız ve otomatik odak takibini ayarlardan açarsanız ya da Pro video modunda odağı ayarlarsanız bu sorunu yaşamayacağınızı düsünüyorum. Kamera güncellemesi gelecekmiş yakın zamanda .
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Ne yazık ki bunları denediğimde de sonuç aynıydı. İlginç bir sorun, ne donanım ne de yazılım, ikisi aynı anda uyumsuzlaştırıyor işi
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Cihaz sürekli odaklamaya çalışıyor aslında sorun bu da expert raw kullandınız mı orada daha geniş ayarlar var.

mağazadan başka kamera uygulaması ya da gcam indirin.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
El ile çekilenlerde bir sorun yok, ancak ois stabil çalışmıyor zorlu koşullarda sağlık olsun
fatihkuzen
Active Level 7
Galaxy S
Bu düzelebilir bi sorun değil. Hareketli odak mercegi titresimden dolayı icerde sarsılıyor. Bunun sebebi sanırım kamera odak mekanizmasının yeterli manyetik güç ile sabitlenmemiş olmasi. Yani mühendislik sorunu.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Galiba öyle