cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23

(Topic created on: 02-16-2024 06:36 PM)
145 Views
hasan_06
Active Level 2
Options
Galaxy S
S23 kullanıyorum sosyal medyada geçişlerinde hoparlörden cızırtı sesi geliyor one ui 6 dan sonra olmaya başladı neden acaba 

0 Likes
4 Comments
Galaxy S
Bu tür bir sorun, genellikle yazılımsal veya donanımsal bir sorunun bir sonucu olabilir. Öncelikle, telefonunuzu güncellemiş olmanız nedeniyle yazılımın neden olduğu bir sorun olabilir. Bu durumu belirlemek için birkaç adımı deneyebilirsiniz:

1. **Yazılım Güncellemeleri:** Telefonunuzda herhangi bir güncelleme varsa, bunları yükleyin. Güncellemeler, bilinen sorunların çözümünü içerebilir.

2. **Uygulamaları Kontrol Etme:** Belirli bir uygulamanın bu cızırtıya neden olup olmadığını belirlemek için farklı uygulamaları kullanmayı deneyin. Bu sorun sadece belirli bir uygulamada mı yoksa genel olarak tüm sosyal medya uygulamalarında mı ortaya çıkıyor?

3. **Telefonu Yeniden Başlatma:** Arada bir, bu tür sorunları çözmek için telefonunuzu yeniden başlatmak yeterli olabilir.

4. **Fabrika Ayarlarına Sıfırlama:** Diğer tüm seçenekler işe yaramazsa, telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayarak başlangıç ​​noktasına dönebilirsiniz. Ancak, bu işlem tüm verilerinizi sileceği için önceden yedeklemenizi unutmayın.

Eğer bu adımlar sorunu çözmezse, donanımsal bir sorun olabilir ve bu durumda Samsung'un teknik destek hattına başvurmanız gerekebilir.
0 Likes
hasan_06
Active Level 2
Galaxy S
Bunları yaptım hala bi düzelme yok maalesef
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
O zaman güncelleme bekleyin
0 Likes
hasan_06