cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S23 yakın çekim ve focus sorunu

(Topic created on: 03-23-2023 05:06 PM)
86 Views
Mehtap93
Active Level 3
Options
Galaxy S

Kamerasına güvenerek aldığım s23 ile tamamen sarsıntısız çektiğim bir fotoğraf paylaşıyorum. Normal değil bu, ne yapacağımı da bilmiyorum doğru dürüst bir çözüm sunmuyorlar. Bu yazıların keskin bir netlikte olması gerekmiyor mu? 

image

image

26 Comments
BURchinaS21f
Expert Level 3
Galaxy S
Valla benim s9+ bile fotokopi cekiyordu..şu an s21 fe var bendede oluyor bu durum.. güncelleme ile cozulecek umarım..zaten 23 lerde sorun varmış guncelleme gelecek
F-I-R-A-T
Active Level 10
Galaxy S
Ben de s23 kullanıyorum ve s23 lerde sorun var kameralarda yani bu sorunu yaşayan tek kişi değilsiniz.
Bu konu ile ilgili büyük bir güncelleme çalışması varmış. Bakalım ne zaman yayınlanır
Mehtap93
Active Level 3
Galaxy S
Yani bu odak aşırı problemli, sadece en orta yazılar net ama kameranın kenar kısımlarına doğru çiftleniyor. Bütün ayarları karıştırdım. Umarım lensler sıkıntılı değildir de dediğiniz gibi güncelleme ile düzelir.20230323_152403_1000001370_1679574244.jpg
F-I-R-A-T
Active Level 10
Galaxy S
Benim de tek umudum güncelleme ile çözülmesi, dediğiniz gibi lenslerde sorun varsa büyük problem
Frk12
Expert Level 2
Galaxy S
S20 fe sd kullanıyorum aynı sorun bende de var ois kaynaklı deniyor
Mehtap93
Active Level 3
Galaxy S
Yeni mi aldınız? Güncelleme gelmedi mi size?
Frk12
Expert Level 2
Galaxy S
S20 fe sd benim birkaç ay önce aldım telefonu
Mehtap93
Active Level 3
Galaxy S
Anladım, umarım güncelleme ile çözülür problem.
Frk12
Expert Level 2
Galaxy S
Zor 2020 çıkışlı cihaz yazılımlı çözümü olsa olurdu bu zamana kadar servis istiyor maalesef vermem ama