cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S23 yakın çekim ve focus sorunu

(Topic created on: 03-23-2023 04:02 PM)
57 Views
Mehtap93
Active Level 3
Options
Galaxy S

Kamerasına güvenerek aldığım s23 ile tamamen sarsıntısız çektiğim bir fotoğraf paylaşıyorum. Normal değil bu, ne yapacağımı da bilmiyorum doğru dürüst bir çözüm sunmuyorlar. Bu yazıların keskin bir netlikte olması gerekmiyor mu? 

image

image

Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Bu sadece S serisi de oluyor galiba umarım güncelleme ile düzelir
Galaxy S
Cihazda genel bir donanım ve yazılım sorunu var.Mümkün oldukça flaş ve aydınlatma kullanmayın ve cihazla fotograf çekerken verdiğiniz açıya dikkat edin.
Mehtap93
Active Level 3
Galaxy S
Flash kullanmıyorum ve her açıdan çekim yaptım problem degismiyor. Günlerce belki bilmediğim bir açı bir ayar vardır diye uğraştım ama yok. Umarım bir çözüm sunarlar.
Galaxy S
Kamera ayarlarınızı sıfırlayın,düzelmezse cihazı sıfırlayın eger düzelmezse Detaylı bilgi almak için Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp destek alın veya uzaktan erişim talebi oluşturun. 4447711
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Yeni gelecek güncelleme ile çözülecek
Lütfen biraz bekleyin çok yakında piyasaya sürülecek
Mehtap93
Active Level 3
Galaxy S
Umarım çözülür, kesin bilgi mi bu? İnanmak istiyorum 🥲
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Kamera ve diğer sorunları içeren güncelleme gelicek kore moderetörü belirtmişti .Cihaz yeni çıktığı için bu gibi sorunlar normal olabiliyor çözülür kesinlikle problem zaten yazılımsal olduğu belli
Mehtap93
Active Level 3
Galaxy S
Umarım dediğiniz gibi olur, teşekkür ederim🙏
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Rica ederim ne demek 😊
Frk12
Expert Level 2
Galaxy S
S 20 fe sd sahibiyim ben de aynı soruna sahibim gelecek güncellemeler buna çözüm olur mu bir kişi ois kaynaklı verdim servise ois değişti çözüm oldu demişti