cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 ultra

(Topic created on: 03-24-2023 03:36 PM)
363 Views
sametsmdr1
Active Level 6
Options
Galaxy S

image

Aga şu ekrana bakar mısınız efsane 
17 Comments
BURchina
Expert Level 3
Galaxy S
Candır Can Samsung..panelde dünya lideri nokta...
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy S
Çok güzel.🤩

Arkadaşlarım neden S serisini hatta Samsung'u sevmiyor anlamıyorum. Neymiş ekranı çöpmüş. Neymiş Xiaomi bile ondan daha iyiymiş. Performans konusunu açınca kess diyorlar.😑 S23 Ultra yüksek performans testlerinde iPhone 14 Pro Max'i geçiyor diyorum inanmıyorlar. Neymiş iPhone X'i anca geçermiş.🤣 Hayır yani bilgileri de eski. Yanlış hatırlamıyorsam en son Xiaomi Mi 13 serisi çıkmıştı. S23'le kıyaslamak için Mi 11'den bahsediyorlar.😃 Kullandıkları tek Samsung A ya da küçük bir ihtimalle J serisi olunca böyle konuşmaları normal geliyor.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Sevmiyor değil S23 ultra 40.999 TL alınacak bir telefon değil çünkü S23 serisi sorunlar var madem S23 serisi sorunlar var neden alıyorlar çünkü adamlar çok büyük bir yanlış yapıyorlar tabiki paraya göre alıyorlar dediğim gibi S22 gibi S23 de çöp olacak adamlar boşuna seviniyorlar çünkü daha kullanmayı bilmiyorlar bozulup hemen servise veriyorlar
0 Likes
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy S
Ben burada S23 alıp iade eden kimseyi görmedim. Sadece sorunlu ürün geldiği için değişime göndermeleri biliyorum. S23 satın alıp beğenmediği için iade eden varsa belirtebilir mi?
0 Likes
Actixel
Expert Level 1
Galaxy S
Vedat gene başlamışsın boş yapmaya knk
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Ne yalan mı
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
A serisi kullanıyoruz diye konuşmalarımız normal gelmiyor ama sana öyle geliyor burak sende A51 kullanıyorsun sen neden alamıyorsun çünkü senin paran yok
0 Likes
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy S
Evet, bende de A51 var. Ama bu sadece A51 kullandım anlamına gelmiyor. S22+ da kullandım, A73'de kullandım, iPhone 13 Pro ve başka modeller de kullandım. Komşumuz ailesi için yurtdışından çoğunlukla Apple ürünleri olmak üzere teknolojik ürün getirtiyor, bende o sayede kullanma fırsatı buluyorum. Hatta yazılımsal bir şey ise çıkan tüm sorunları ben düzeltiyorum.😃
0 Likes