cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 ultra ve s22 Ultra Gcam

(Topic created on: 04-08-2024 02:11 PM)
418 Views
23ultraa
Active Level 6
Options
Galaxy S
Merhaba arkadaşlar, Samsung kamera yazılımı çok kötü. Mükemmel kamera lensine sahip S23 Ultra'da tost makinesi gibi fotoğraf çekiyor. GCam ile telefon mükemmel fotoğraf çekiyor. Şimdi size GCam ayarlarını paylaşacağım.Mutlaka dediğim sırada ayarları yapın, aksi halde çalışmaz. Önce ön kameradan fotograf çekmeniz lazım.
1)Öncelikle DM yazın. 2 tane link göndereceğim. Bu ikisini indirin.
2) Kamera uygulamasını yükleyin. Ve kamerayı açın. Ön kamerayı açıp 1-2 defa deklanşör tuşuna basın. Fotoğraf çekmeyecektir, sıkıntı yok.

image

3) İndirdiğimiz zip dosyasını açıyoruz. İçindeki SGCAM yazılı klasörü çıkartıp dahili depolama alanına atıyoruz.

image

image

4) Kamera uygulamasını açıyoruz, gösterdiğim bölgeye iki defa tıklayıp ardından "import"a basıyoruz. Kurulum bitti.

image

Özellikle ana kamera ve portrede mükemmel iş çıkartıyor. Yorumlarınızı bekliyorum. 

18 Comments
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
S23 Ultra'ya Çöp gibi çekiyor diyen Arkadaşlarımızı ilk kez gördüm. 😊
23ultraa
Active Level 6
Galaxy S
Kullanicisi olarak çöp gibi cekiyor diyorum. Ama bu ayarlarla iphone 15 pm den daha iyi ceker
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Zaten 15 Pro Max'den daha iyi çekiyor. 😊
Video tarafında Diyorsanız Apple daha keskin video üretir lens Geçişinde de S23 Ultra Başarılı baya.
VedatA545G
Active Level 10
Galaxy S
Boşuna demiyorlar "apple ye geçeceğim" diye
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
😂 Vedat kardeşim.
23ultraa
Active Level 6
Galaxy S
Hocam 1. Gcam 2. Stock hangisi daha iyi ? Burda cozunurluk dusuyor ama yine gcamin dogalligi kendini belli ettiriyor. SGCAM_20240408_140453106_1000066297_1712574296.jpg20240408_140447_1000066296_1712574288.jpg
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Hocam, resmin orijinalini Yani kendi gözümle gördüğüm normal doğada ki halini bilmiyorum maalesef. 😊
Gcam Fazla Kararmış Bazen İyi iş çıkarıyor biraz Deneyimledigimde iyidi ama Hataları çoktu.
Sonuç olarak Pixseller için üretilmiş Bir yazılımdır kendisi.

Stok daha iyi geldi bana Gcam Fazla Karkamış Fotoğraf. S23Ultra aydınlı çekmiyor aslında Eğer ortam da Karanlık varsa Direk Parlatmak için yapıyor.

Pro Modda Çekmeyi deneyin Fotoğrafları.
23ultraa
Active Level 6
Galaxy S
Tesekkurler yorumunuz icin ben gcami daha cok begeniyorum. Zaten parlatma yaptigi icin stoku sevmiyorum:)
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Rica ederim ne demek. 😊
Dediğim gibi Gcam Bazen İyi iş çıkarıyor Bazen kötü.
Hangisinden Memnunsanız Onu kullanmanızı öneririm zaten, Cihaz sizin zaten. 😄