cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 ultra pil sorunu

(Topic created on: 02-15-2023 03:41 PM)
533 Views
apollon66
Active Level 1
Options
Galaxy S
S23 ultra pil sorunu devam ediyor 2 saat 23 dakika da yüzde 50 pil kaybetti oyun müzik video yok sadece sosyal ağlar yazık bu cihazı yapanlara geri iade edeceğim Samsung pişmanlıktır. 
image

13 Comments
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy S
Bu da benim pil kullanımım. Bende mi bilgi yanlışı var bilmiyorum ama ekran kapalı iken hiç mi harcamıyor? 14 sa 32 dk hiç mi etkisi yok pile?Screenshot_20230215_150833_Device care_1000002173_1676462913.jpg
apollon66
Active Level 1
Galaxy S
Yüzde 6 kaybediyor geceden sabaha pili sömürüyor içinde oyun video yok 14 pro max vardı 8 saat ekran süresi veriyordu
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy S
Benim Galaxy A51 cihazım geceden sabaha kapalı iken %6 yiyor.😃 Modlar'daki uyku modunu programlamanızı tavsiye ederim. Geceden sabaha daha az şarj yer. 8 saat ekran süresi verdiğine emin misiniz? Tanıdığım birisinde iPhone 13 Pro vardı günlük 2.5-3 saat kullanırdı günü %20 ile kapatırdı. Nasıl açıklasam bilemedim ama bir gece yatmadan önce telefonu kapatıp yatın sabah açın bakın yine %6-%5 yiyor ise onun Android ile alakası yoktur.
apollon66
Active Level 1
Galaxy S
Dostum her türlü ayarı yaptım bana mısın demiyor yazık ya gerçekten yazık su gibi şarj yiyor 14 promax 1 günü rahat çıkarıyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
İyiymiş yinede
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Senin pil az yinede
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
İyi yapıyorsun siz hemen geri iade ediniz yazıktır günahtır o kadar para vermişsin ama şunu söylemek istiyorum s23 ultra s22 ultra dan bir farkı yok keşke s22 ultra alsaydınız
apollon66
Active Level 1
Galaxy S
14 pro max cihazım var onu açıp kullanacağım bir daha da Samsung Android benden uzak dursun
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy S
Bulabilirseniz bir de Pixel denemenizi tavsiye ederim. Ha birde pil konusunda çok iddialı olan Xiaomi mi neyse telefonlar falan var o ikisi de size yetmezse gönül rahatlığıyla Android'e veda edebilirsiniz. Bedava iPhone 14 Pro Max verseler onu satıp Galaxy S23 Ultra alacak birisi olarak söylüyorum. 😁